“Круглий стіл” з питань формування Молодіжної ради при Роздільнянській міській раді

29 травня 2024 року в межах Тижня Відкритого Уряду  у медіацентрі «Діалог» пройшов «круглий стіл» на тему: «Формування нового складу Молодіжної ради при Роздільнянській міській раді. Особливості діяльності молодіжної ради в умовах воєнного стану».

Мова йшла про підготовчу роботу до установчих зборів молодіжної ради, зміни у Положенні про молодіжну раду, про аспекти і перспективи реалізації молодіжної політики у громаді, а також про нові виклики та завдання, що стоять перед молодіжною радою під час воєнного стану. Була представлена слайд-презентація та відеозвіт молодіжної ради минулого скликання.

Участь у «круглому столі» взяли Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, секретар міської ради Тетяна Антонова-Левченко, перший заступник Роздільнянського міського голови Ольга Босюк, члени ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів молодіжної ради, члени молодіжної ради минулого скликання, представники відділу культури, відділу освіти, відділу молоді та спорту Роздільнянської міської ради, представники громадських організацій, старости старостинських округів та активна молодь Роздільнянської міської територіальної громади.

Учасники заходу обговорили актуальні питання, поділилися своїм досвідом та баченням подальшої співпраці молоді громади з органами місцевого самоврядування, запропонували нові ідеї для втілення їх у життя.

            Водночас ще раз запрошуємо активних і небайдужих мешканців нашої громади віком від 14 до 35 років взяти участь в установчих зборах (дата проведення –  15 липня 2024 року, місце проведення – сесійна зала Роздільнянської міської ради, м. Роздільна, вул. Муніципальна, 17), та стати членами молодіжної ради при Роздільнянській міській раді.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається:

– заява за визначеною формою з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» http://surl.li/tufzj;

– біографічна довідка із зазначенням прізвища, власного імені, по батькові посади, місця навчання/роботи (за наявності), контактної інформації http://surl.li/tufzj;

– підписний лист для збору підписів жителів відповідного населеного пункту про підтримку кандидата. Підписний лист повинен містити такі дані:

  • суть питання, яке порушується кандидатом;
  • порядковий номер особи, яка підписує лист;
  • прізвище, власне ім’я та по батькові (за наявності) особи, яка підписує лист;
  • дату, місяць та рік народження особи, яка підписує лист;
  • адресу реєстрації місця проживання особи, яка підписує лист;
  • контактний номер телефону особи, яка підписує лист;
  • особистий підпис;
  • дату підписання.

Заяви на участь в установчих зборах приймаються до 24.06.2024 року включно:

  • у паперовому вигляді – з 8 до 17 години за адресою: м. Роздільна, вул. Привокзальна, 14, Відділ молоді та спорту Роздільнянської міської ради (у приміщенні Роздільнянської дитячо-юнацької спортивної школи);
  • в електронному вигляді (скан-копії) – на e-mail msrozdilna@gmail.com

 

У разі змін щодо дати та місця проведення установчих зборів молодіжної ради буде повідомлено додатково.

Відділ молоді та спорту Роздільнянської міської ради

 

Залиште свій коментар