Кохання перемагає війну

Сила справжніх почуттів потужніша за будь-яку зброю ворога. Зараз, коли наша держава переживає скрутні часи та навалу окупантів, потрібно як ніколи цінувати близьких та підтримувати один одного.

Народження нової сім’ї і поєднання доль у час випробувань та боротьби слугує символом відродження країни, впевненості в майбутньому та віри в перемогу добра над злом. Це означає, що почуття загартовані, як сталь, надійніші, ніж броня, і щирі, як віра в перемогу України.
Підтвердженням цьому є кількість державних реєстрацій шлюбів та народжень у нашому місті. Роздільнянський відділ ДРАЦС у Роздільнянському районі звітує, що за період із початку січня у відділі офіційно поєднали долі 70 пар закоханих сердець та було зареєстровано народження 105 маленьких українців.
Починаючи з 24 лютого, Роздільнянський відділ ДРАЦС жодного дня не припиняв свою роботу та забезпечував можливість офіційно укласти шлюб для наших справжніх захисників Батьківщини- військовослужбовців ЗСУ, співробітників національної поліції та сил територіальної оборони.
Раді бачити в їхніх очах Надію та Любов!
Будуймо плани на мирне майбутнє в Україні та бажаємо кожній українській родині добра та злагоди, блакитного безхмарного неба та вічного кохання!

Залиште свій коментар