Контроль якості капітального ремонту покрівлі Слобідського НВК

В середу робоча група, у складі заступника голови районної ради Сергія Крилова, заступника голови РДА Наталії Тарнавської, керівника КУ “Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти” Миколи Сухого, інженера з технічного нагляду Івана Бевзенка, відвідали Слобідський НВК. Мета візиту – контроль виконаних робіт із капітального ремонту даху місцевого закладу освіти. Нагадаємо, що потреба в цьому виникла після негоди 9 серпня цього року, коли буревій зірвав близько 100 листів шиферу та пошкодив вітрові дошки на будівлі закладу.

Зустріла гостей директор закладу Людмила Кіндзерська. Про основні тонкощі виконаних робіт розповів керівник підрядної організації ПП «БУДОРОС», яка займалась виконанням всіх робіт, Михайло Орос, який, зокрема, зазначив, що ця робота була однією з найскладніших у його практиці. Дах Слобідського НВК виявився достатньо специфічним, конструкції були досить складними, потребували багато ручної роботи. Але все зроблено якісно та надійно.

Сергій Миколайович наголосив на тому, що підрядна організація, розуміючи проблему, яка потребувала якнайшвидшого розв’язання, взялася за роботу оперативно, без жодної передоплати. Лише минулого тижня підрядчик отримав першу частину коштів – близько 300 тисяч гривень. Загальна ж вартість капітального ремонту покрівлі становить майже мільйон гривень. Також заступник голови районної ради по­
дякував депутатському корпусу, який із розумінням поставився до екстреної проблеми та підтримав на сесії рішення про виділення коштів на капремонт покрівлі в цьому закладі освіти.

Директор Слобідського НВК Людмила Кіндзерська висловила слова вдячності на адресу всіх причетних до цієї важливої справи, зокрема керівництву району, депутатському корпусу, підрядній організації та іншим.

Відтепер новеньку покрівлю Слобідського НВК видно здалеку, ще при в’їзді в село, і їй вже не страшні ніякі негоди, а місцеві дітки здобуватимуть освіту під надійним дахом.

Наш кор.

 

Залиште свій коментар