Конкурсна комісія схвалила кандидатуру Дмитра Кущенка на посаду гендиректора Роздільнянської ЦРЛ

 7 липня відбулося засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянська центральна районна лікарня», до складу якої увійшли депутати районної ради Світлана Величко та Микола Іванов, медики Роздільнянщини – лікар-психіатр Олександр Бондаренко, лікар-кардіолог Тетяна Мазуренко, старша медична сестра поліклініки Олена  Грекова. Очолила роботу комісії депутат районної ради Ольга Колесник. Нагадаємо, що представників від медиків для роботи в конкурсній комісії  обирали на зборах трудового колективу.

На початку роботи комісії повідомили, що документи подав один кандидат – Дмитро Кущенко, який вже тривалий час виконує обов’язки головного лікаря. Також члени комісії відзначили, що збираються не вперше  та детально ознайомилися з наданими документами та пропозиціями щодо досягнень, нагальних питань та  перспектив розвитку Роздільнянської ЦРЛ від Дмитра Сергійовича.

На засіданні 7 липня відбулося слухання й презентація наданого, відповідно умов конкурсу, пакета документів в усній формі та співбесіда.

За результатами проведеного конкурсу члени комісії одноголосно підтримали кандидатуру Дмитра Кущенка на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянська центральна районна лікарня». Тепер питання щодо затвердження гендиректора ЦРЛ розглядатиметься на сесії районної ради.

 

 

Залиште свій коментар