Концерт до Дня матері у Роздільній

День матері — це добре й зворушливе свято, коли вшановуються всі мами. Щорічно його відзначає у другу неділю травня весь світ і Україна в тому числі. Мама — найголовніша людина в житті кожного. Наші матері дарують нам життя, а потім стають першим зразком для наслідування. Найтепліші спогади дитинства неможливі без мам — вони завжди рятують нас від хвороб та оберігають від неприємностей. До мами ми звертаємось тоді, коли потребуємо справді мудрої й доброї поради, в щирості якої не доводиться сумніватися. Зрештою, в найтяжчі часи, коли здається, що весь світ став ворожим, тільки материнська любов залишається безумовною й незмінною.

Напередодні свята у Роздільнянському Палаці культури відбувся концерт «Присвята Матері», організований народною хоровою капелою «Ветеран».

Яскраві, жваві, талановиті, поважні виконавці заполонили сцену закладу, а чудовий спів охопив присутніх позитивом, а й іноді і ліричним настроєм.


Пісенний калейдоскоп проникливих музичних композицій, як то «Лелеча доля», «Мамина вишня», «Я козачка твоя», чарували душу кожного.

Привітати матерів з нагоди свята до концертної зали завітав міський голова Валерій Шовкалюк, висловивши кожній присутній жінці подяку за виховання дітей, невтомність та молитви за Україну. Не оминув своєю увагою концерт й голова ГО «Громада Роздільнянщини» Володимир Василенко, який теж долучився до теплих слів вітання.

У постійному тонусі тримала свій колектив досвідчена і незмінна його керівниця Галина Романівна Стратулат.

Тож святковий захід пройшов на одній ноті, з чисельними оплесками та словами подяки учасникам капели.

Залиште свій коментар