Командно-штабне навчання

У Роздільнянському районі відбулось командно-штабне навчання органів управління та сил цивільного захисту з питань організації реагування в умовах надзвичайних ситуацій осінньо-зимового періоду, які можуть виникнути на території району. Зазначені навчання проводились під керівництвом ГУ ДСНС України в Одеській області та ГУ НП в Одеській області.
У навчаннях взяв участь начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько спільно з представниками Роздільнянського РВП ГУ НП в Одеській області, Роздільнянського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області, 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області.
Під час навчання органи управління та сили цивільного захисту удосконалили свої знання та практичні навички щодо дій під час ліквідації надзвичайних ситуацій, відпрацювали механізми та навички ухвалення стратегічних рішень, а також ознайомились з готовністю до дій в умовах особливого періоду системи оповіщення та спеціалізованих служб.
У завершенні командно-штабного навчання, на базі Роздільнянської РВ ГУ НП в Одеській області, в онлайн режимі відбулась селекторна нарада з керівниками департаментів Одеської ОДА, ГУ НП, ГУ ДСНС, на якій були підбиті підсумки навчання та розглянуто виконання плану проведення КШН.

Залиште свій коментар