Команда Роздільнянської ДЮСШ – вперше переможці!

У спорткомплексі ДЮСШ пройшли змагання першості Роздільнянського району з волейболу серед чоловіків. Гра команд учасниць у двох залах була інтенсивною та напруженою. Непогано показали себе команди Кучургану та Лиманського. Колова система проведення першості виключала випадковості. Всі місця, крім першого, вирішувались в останніх іграх.

Хотілось би розпочати з п’ятого місця, на якому опинилась команда з Лиманського – дуже молода, але перспективна, яка потребує тренер­ського втручання. В свою силу виступили волейболісти Кучургану – вони на четвертому місці. А переможцем вперше стала команда ДЮСШ (тренер Г.М. Шкульова)  – підсилена та амбіціозна, яка перемогла всіх суперників і заслужено
зайняла почесне перше місце на п’єдесталі. До складу команди ввійшли: В. Сімаченко (капітан команди), П. Сенетович, Д. Іванченко, П. Плотнік, В. Переходнюк, Н. Добровольський, Д. Веремейчук, І. Здановський.

На другому місці – збірна Болгарки та Єгорівки (капітан О. Кравченко). Третє місце посіла досвідчена команда – моя улюблена (колишня ­ «Ураган» (капітан В. Будеянський)).

Оргкомітетом змагань визначені кращі гравці команд­призерів: С. Рогожин, М. Караман, П. Сенетович. Добре відпрацювали головні судді О. Шагамага та О. Букреєв.

Дякуємо колективу ДЮСШ (директор В.М. Замітайло) за вдале проведення Першості району з волейболу. У березні знов сформовану збірну району з волейболу чекають зональні змагання Спартакіади Одеської області – 2019.

Володимир ЗІМІН,

начальник відділу спортивно­масової роботи РС «Спартак».

Володимир ЗІМІН, начальник відділу спортивно-масової роботи РС «Спартак».

Залиште свій коментар