Команда Кам᾽янського старостинського округу здобула перемогу

У Роздільній, 10 вересня, з нагоди Дня фізичної культури і спорту, який щорічно в Україні відзначається у другу суботу вересня, на Роздільнянському стадіоні «Спартак» відбулися спортивні змагання серед шістьох команд-учасниць від Роздільнянської міської територіальної громади. А саме: за перемогу в різних спортивних дисциплінах боролися представники Кошарського, Новоукраїнського,  Чобручанського, Понятівського, Кам᾽янського та Калантаївського старостинських округів.

Зокрема, спортивні змагання (чотирьохбор’я) серед команд Роздільнянської міської територіальної громади включали в себе: біг на дистанцію 100 м – чоловіки; біг на дистанцію 100 м – жінки; кидок тенісного м’яча – чоловіки; кидок тенісного м’яча – жінки; кидок баскетбольного м’яча у корзину – чоловіки; кидок баскетбольного м’яча у корзину – жінки; віджимання від полу – чоловіки; стрибки зі скакалкою – жінки.

Під час офіційної церемонії відкриття зі словом до учасників змагань звернувся заступник міського голови Сергій Крилов, який привітав всіх з Днем фізичної культури і спорту в Україні та побажав всім командам гарних результатів.

Право підняти прапор України під час відкриття змагань  надали заслуженим діячам спортивної галузі Роздільнянщини: начальнику відділу з організації та проведення спортивних заходів Роздільнянського стадіону «Спартак» Володимиру Зіміну та директору Роздільнянської ДЮСШ, Відміннику народної освіти України, Заслуженому працівнику фізичної культури і спорту України Володимиру Замітайлу.

В результаті напруженої боротьби перше місце виборола команда Кам᾽янського старостинського округу, друге – команда Калантаївського старостинського округу та третє – команда Чобручанського старостинського округу.

Відзначимо, що в рамках програми  на підтримку учасників змагань учні  загальноосвітніх шкіл м. Роздільна підготували та продемонстрували яскравий флешмоб «Літай, як на крилах». Також продемонструвала яскраві номери народна циркова студія «Арена».

Захоплюючими були виступи дзюдоїстів та самбістів Роздільнянщини.

Від Роздільнянської міської ради переможці, призери та учасники отримали нагороди та заохочувальні призи (церемонію нагородження можна переглянути наживо на нашій офіційній сторінці в Фейсбуці).

Детальніше у друкованій версії газети «Вперед».

Урочистий момент підняття Державного Прапора України
Юні роздільнянці полюбляють спорт та підтримують здоровий спосіб життя

 

Біг на дистанцію 100 м (жінки)
Дзюдоїсти демонструють свої вміння
Самбо та спортивні єдиноборства
Віджимання від полу – чоловіки
Стрибки зі скакалкою – жінки

Кидок баскетбольного м’яча у корзину
Команда Кам’янського старостинського округу
Команда Калантаївського старостинського округу
Команда Чобручанського старостинського округу
Підтримували команди старости та вболівальники від старостинських округів
Флешмоб “Літай, як на крилах”
Народна циркова студія “Арена”
Спільне фото на згадку

Залиште свій коментар