Колектив та учні Понятівського НВК сумують з приводу смерті Ганни Михайлової 

Колектив працівників та учнів Понятівського НВК, жителі села глибоко сумують з приводу смерті ветерана педагогічної праці, вчительки математики Михайлової  Ганни Іванівни і висловлюють глибокі та щирі співчуття чоловікові, дітям, усій родині.

Ганна Іванівна  усе життя працювала у Понятівській середній школі. Була майстром своєї справи, давала грунтовні знання з математики. Разом зі своїм чоловіком влаштовувала цікаві концерти, вечорниці. Сама була учасницею вистав, гарно співала.

ЇЇ життя –   це школа. Всю себе, свої знання, свій дар, тепло своєї душі вона віддавала учням, улюбленій роботі. Була доброю, привітною, щирою, завжди відкритою до людських страждань.

Ганна Іванівна завжди з повагою ставилася до учнів, намагалася зрозуміти й підтримати в усьому. ЇЇ професіоналізм й людяність високо цінували усі жителі села Понятівка. Вона любила життя, завжди була життєрадісною, сповненою оптимізму, дарувала усім нам світло своєї душі.

Ганна Іванівна пішла від нас, але пам’ять про неї, Людину з великої літери, залишиться у наших серцях навіки. Пам’ять про людину – у її справах, і нехай Бог сповна віддасть їй за все добро, яке вона звершила на землі.

«Посіяла мати літа свої літечка житом

               Прибрала планету,

               послала стежком споришу

              Навчила дітей, як по совісті жити,

              Зітхнула полегко –

              І тихо пішла за межу.»

Світла пам’ять, тобі, наша дорога вчителько, матуся , бабуся!

                                                                 Колектив Понятівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»

 

Залиште свій коментар