Керівництво Одеського морського торговельного порту викрито на масштабних зловживаннях

СБУ викрила керівництво Адміністрації морських портів таОдеського морського торговельного порту на масштабних зловживаннях

Служба безпеки України спільно з Офісом Генерального прокурора викрила керівництво ДП «Адміністрація морських портів України» та «Одеський морський торговельний порт» на масштабних зловживаннях.

Оперативники спецслужби встановили, що протягом п`яти років посадовці держпідприємств здавали в оренду наближеним до них комерційним структурам буксири державного портового флоту за значно заниженими тарифами. Для бізнесменів керівництво порту затвердило розцінки, що в 10-15 разів були нижчими від фактичних витрат. До того ж орендні ставки не включали надбавки за роботу у вихідні і святкові дні та вночі. Витрати на обслуговування, паливо та ремонт буксирів здійснював Одеський морський торговельний порт собі у збиток.

Таким чином фірми-орендарі фактично перебрали на себе послуги із буксирування, що раніше надавали державні підприємства. Через таку «програму лояльності» афілійовані до чиновників структури отримували надприбутки від судновласників, які мали надходити до бюджету.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою) Кримінального кодексу України, тривають обшуки у приміщеннях Одеського морського торговельного порту, Адміністрації морських портів та їх структурних підрозділах.

Управління Служби безпеки України в Одеській області

Залиште свій коментар