КАРАНТИН: РАЙОННА КОМІСІЯ ЗДІЙСНЮЄ РЕГУЛЯРНИЙ КОНТРОЛЬ

В неділю,  5 квітня, районна комісія щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, яку очолює заступник голови райдержадміністрації Наталія Тарнавська, здійснила черговий контроль за дотриманням карантинних заходів на продуктових ринках у Роздільній та Кучургані, а також в магазинах Щербанки та Лиманського Роздільнянського району.

 м. Роздільна

         Розпочала роботу районна комісія, у складі представників райдержадміністрації, Роздільнянського відділу поліції, Держпродспоживслужби, Роздільнянського МРВ ГУ ДСНС в Одеській області, з контролю дотримання режиму карантину на продуктовому ринку міста. Були оглянуті м᾽ясний та рибний корпуси, прилавки. Під час спілкування до керівництва ринку та продавців довели інформацію про посилення карантину з 6 квітня, відповідно до рішення Уряду. Зокрема, йдеться про заборону перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно, необхідністі мати при собі посвідчення особи тощо.

         Крім того,  у ході роботи комісії продавцям надали рекомендації щодо використання харчової плівки для захисту продукції, яка не проходить термічної обробки, як-то ковбаси, копченої риби, маринованих салатів, овочів тощо.

с. Кучурган

         Наступним пунктом стало село Кучурган, де також в неділю ведеться досить жвава торгівля продуктами харчування. Але не всі санітарні норми виконувалися при реалізації готових виробів. Голова комісії Наталія Тарнавська та представники профільних служб надали роз’яснення щодо необхідних заходів для забезпечення торгівлі в умовах карантину, які визначені  на державному рівні та аналогічні до рекомендації наданих роздільнянським продавцям. В роботі комісії в с. Кучурган взяла участь та поінформувала  про роботу сільської ради з місцевими підприємцями заступник голови сільради Анна Фурдуй.

с. Щербанка

         В Щербанці Роздільнянського району спілкування щодо дотримання карантинних заходів проходило в конструктивному руслі, в одному з магазинів не було зауважень. В інших поспілкувалися щодо використання засобів дезінфекції та правил регулювання кількості покупців у приміщенні магазину. Зауважимо, що дезінфікувати в продуктових магазинах  не рекомендується хлорвмісними засобами.

         Також поспілкувалися з пересічними жителями про загальну ситуацію в цьому селі та взяли порушені ними питання під контроль.

сел. Лиманське

         У Лиманському в місцевих магазинах з продуктами харчування проведено повторний контроль щодо дотримання карантинних заходів. Зі свого боку, селищна рада також проводить необхідну роботу задля роз᾽яснення здійснення торгової діяльності та санітарних норм підприємцями в умовах карантину задля уникнення недоліків.

         Р.S. За результатами недільної роботи районної комісії у відвіданих населених пунктах помічено  позитивну динаміку в напрямку виконання необхідних санітарних норм, а також у використанні засобів індивідуального захисту як продавцями, так і покупцями, хоча є і ті, хто не використовує. Але варто не забувати, що з 6 квітня, контроль за носінням маски в громадських, місцях, магазинах стане більш вибагливим, тому не наражайте себе на пригоди й використовуйте в цей непростий час для всього світу час засоби індивідуального захисту та дотримуйтесь безпечної дистанції один від одного, а це близько двох метрів.

         Наш кор.

Залиште свій коментар