Інверторний генератор – вже на передовій

6 грудня з нагоди Дня Збройних Сил України у Степовому ліцеї відбувся благодійний ярмарок на підтримку наших відважних військовослужбовців, які несуть службу на передовій, боронячи кордони України. Того дня вдалося зібрати понад 13 тисяч гривень.

Участь у ярмарку взяли учні, їхні батьки та педагогічний колектив навчального закладу, які власноруч виготовили багато смаколиків на продаж. Також була проведена безпрограшна лотерея, на призи для якої виділили кошти підприємці Лиманської селищної громади, зокрема і Степового старостату.

У рамках заходу, за ініціативи депутатки Лиманської селищної ради Надії Скриданенко, відбувся конкурс «Дівоча краса – українська коса», в якому взяли участь місцеві молоді дівчата з найдовшими косами. Всі учасниці отримали призи, про які подбали родина депутатки районної ради Світлани Величко та депутат обласної ради Андрій Бабенко.

На благодійний ярмарок завітали, зокрема, і депутати Лиманської селищної ради Надія Скриданенко, Микола Доносіян, Марина Карпова, депутатка Роздільнянської районної ради Світлана Величко, волонтерки Марія та Соломія Величко. Головними організаторами заходу виступили родина Величко та адміністрація Степового ліцею, а допомагала в цій благородній справі заступниця Лиманського селищного голови Владислава Кравченко.

Після заходу було прийнято спільне рішення – на зібрані кошти придбати інверторний генератор для військовослужбовців-односельців Степового старостату, які захищають нашу Батьківщину від ворога «на нулі». Але тривалий час вони не виходили на зв’язок і всі дуже переживали за хлопців. Лише після нового року воїни-односельці відгукнулися, і вже вдалося передати їм такий потрібний генератор, на який вони дуже чекали.

Дякуємо всім, хто взяв участь у благодійному ярмарку і підтримав наших відважних хлопців. Дякуємо Збройним Силам України! Все буде Україна!

Марія ВЕЛИЧКО, волонтерка

Залиште свій коментар