Інвалідний візок – від благодійників

Особи з інвалідністю потребують уваги та допомоги мало не щодня, залежно від групи інвалідності. Пільги, субсидії, інша соціальна підтримка держави – це все добре, але не завжди їх вистачає. Тоді на допомогу приходять люди доброї волі та, по можливості, задовольняють потреби людей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Так, внаслідок довготривалої хвороби у жительки м. Роздільна Людмили Варварської, почалися ускладнення, які призвели до того, що вона наразі не в змозі ходити. За жінкою час від часу доглядає син (але більше часу – на роботі), навідується соціальна працівниця. А у разі їх відсутності пані Людмила залишається одна зі своєю болячкою, пересуватися власним ходом не може, тож доводиться або сидіти, або лежати та очікувати на відвідини.

Щоб вирішити це питання, до депутатки Роздільнянської міської ради Наталії Буковської звернулась голова ГО «Роздільнянська організація осіб з інвалідністю» Валентина Сидоренко з проханням по можливості забезпечити інвалідним візком Людмилу Валентинівну. Справа в тому, що за сприянням колег Наталії Володимирівни – депутатів Одеської обласної ради Михайла Шмушковича, Февзі Мамутова та проєкту «Гончаренко центр» раніше вже була змога передати на Роздільнянську багатопрофільну лікарню та Територіальний центр соціального обслуговування п’ять візків та п’ять ходунків для людей з особливими потребами. Не оминули увагою прохання благодійники і цього разу, задовільнивши потребу Людмили Валентинівни.

Так, нещодавно Наталя Буковська спільно з Валентиною Сидоренко навідались до жінки та передали інвалідний візок, який допоможе пані Людмилі пересуватися по будинку та виїжджати у подвір’я, щоб подихати свіжим повітрям. Людмила Валентинівна висловила слова подяки добродіям за те, що не залишили її наодинці та допомогли вирішити питання.

Наш кор.

Залиште свій коментар