Імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу

          11 вересня 2023 року під керівництвом начальника Роздільнянської районної військової адміністрації Сергія Приходька відбулась робоча нарада щодо виконання Розпорядження Одеської обласної військової адміністрації від 26.06.2023 р. № 388/А-2023 «Про деякі питання організації та проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Одеської області».
         У нараді взяли участь начальник Роздільнянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Олег Гнисюк, представники Мисливсько-рибальських підприємств Великомихайлівської, Роздільнянської та Захарівської (Фрунзівської) районних організацій «Українського товариства мисливців і рибалок Одеської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок» та «Товариство мисливців та рибалок ХХІ століття».
          Імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу буде проводитися шляхом наземного розподілу принад з вакциною (далі Кампанія). Захід буде проводитись в короткі терміни районною військовою адміністрацією спільно з сільськими, селищними та міською радами району із залученням спеціаліста ветеринарної медицини, користувачів мисливських угідь, представників правоохоронних органів.
          Присутніми визначено площі угідь та розроблено щоденні маршрути, сформовані відповідні бригади для проведення Кампанії. Так, на території району пероральній імунізації підлягають 92100,0 га. мисливських угідь, на яких передбачено розповсюдити 23025 доз вакцини.
          Про дату проведення Кампанії жителів району буде повідомлено додатково.
Джерело: Роздільнянська районна державна адміністрація

Залиште свій коментар