«І ніжність серця, й жіночих рук тепло»

З 3 по 20 березня в районному Історико-краєзнавчому музеї проходить виставка до Міжнародного жіночого дня «І ніжність серця, й жіночих рук тепло». Вона вже стала традиційною, адже проводиться не вперше. Цьогоріч, крім Міжнародного жіночого дня, вона присвячена ще й 85-річчю Одеської області.

На урочистому відкритті були присутні майстрині не лише з Роздільної, а й з усього району. Вітаючи їх та вручаючи грамоти за яскравий талант і творчість, особистий внесок у розвиток і популяризацію декоративно-ужиткового мистецтва та з нагоди 85-річчя Одеської області та Міжнародного жіночого дня, начальник відділу культури та туризму РДА Н.С. Пояцика подякувала жінкам за їх талант, за майстерність, за прекрасну душу та любов до творчості.

-В кожній роботі – свій почерк, свої вміння, але всі вони помережані безмежною любов’ю, – наголосила Наталя Сергіївна і побажала всім жіночого щастя, здоров’я, творчої наснаги, миру та злагоди.

Директор музею В.М. Шняга розповіла про авторів прекрасних робіт, виставлених на стендах, та запросила їх розповісти про свої роботи, про те, що надихало їх для творчості, де знаходили час для заняття такою копіткою роботою. Віра Миколаївна зазначила, що ці роботи побачить весь район, щодня у музеї будуть відвідувачі з усього району, аби помилуватися творчістю прекрасних талановитих жінок.

Також директор музею подякувала методкабінету районного Палацу культури за допомогу в підготовці виставки, за гарне оформлення стендів тощо. Дуже прикрасили захід гарні іриси, які вручали присутнім жінкам та які нагадали всім, що за вікном весна – пора кохання, ніжності, творчості.

dscn9997

dscn9980

dscn9974

Залиште свій коментар