І нагороди, і настрій

Ще на початку липня була призначена дата проведення змагань з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2008-2010 років народження – 30 липня. 2011 року ООН затвердила положення саме цього дня відзначати Міжнародний день дружби. Особливого значення це набуває зараз, коли йде війна, лунає повітряна тривога. Цього дня треба розповідати дітям та їх батькам про традиції, звичаї інших країн та поважати їх.

Отже, 30 липня у спортзалі Роздільнянської З О Ш № 4 відбулась  першість з настільного тенісу серед юнаків  та дівчат. У змаганнях взяли участь дев’ять  учасників, двоє – тенісисти Єгорівської ЗОШ Віктор Нігрецкул та Данило Шишков. Віктор приїхав уже вдруге, аби підтвердити своє звання чемпіона. Та вдруге забрати перехідний Кубок турніру йому не вдалося. До фінальної групи увійшли три учасники з ДЮСШ та переможець змагань у червні Віктор Нігрецкул.

 У фінальному суперництві за I місце Віктор зустрівся з учасницею першості України Софією Єльніковою, яка перемогла з рахунком 3:2, отримавши перехідний Кубок. II місце посів Віктор Нігрецкул, III – учень ДЮСШ Кирило Євдокимов. Призери нагороджені грамотами, медалями та тривалими оплесками вболівальників. Діти, в свою чергу, подарували добрий настрій тренеру Георгію  Новаченку, який ніколи не шкодує часу для своїх підлеглих, адже спортсмени мають відточувати свою майстерність повсякчас.

Наш кор.

Залиште свій коментар