Гуртом завжди добре

Найболючішою проблемою єгорівців є відсутність дитячого садочку. Дуже добре,що ця проблема зрушилася з місця, дякуючи, впершу чергу, обласному депутату Фініку В.В., депутатському корпусу Єгорівської сільської ради, небайдужим жителям села- роботи в садочку продовжуються.

     Зроблено багато, а ще і багато треба зробити. Постійно бабусі та мамочки запитують: «Коли почне працювати дитячий садочок?». А чому кожен житель села не хоче внести лепту у те, щоб прискорити відкриття закладу? Багато роботи ми можемо виконати самі, щоб не витрачати кошти із бюджету. Писати скарги, прошіптуватися поза кутки, звичайно, набагато легше, чим щось зробити своїми руками.

    Суботник – прекрасний спосіб проявити свої бажання, попрацювати та поспілкуватися на чистому повітрі. Хоча пора зимова, а 15 грудня був весняний день. В цей день проводився суботник по благоустрою території дитячого садочка с.Єгорівка, про який було повідомлено за тиждень На жаль, прийшло дуже мало людей, але ті що прийшли попрацювали на славу.  Робота кипіла: гули бензопили, рубали гілки сокири, носилися куски деревини… Поряд трудилися директор Єгорівського КГ Южиця А, який не пропускає ні одного субботника, Южиця І., Капчук П, Здерчук П., Калівський В.,Цуранков В., Абдула П.. Маріуца О..Лаптє- Акру М., Шевченко Р.Я висловлюю велику подяку цим людям

   Ми завжди прагнемо, щоб територія закладу та прилеглі вулиці мали ошатний вигляд, а  тому прибираємо не залежно від того, яка погода, скільки людей прийшло. Надіємося, що наступного разу нас почують більшість односельців. І дякуючи кожному з цих людей, приємно стверджувати, що світ стає кращим та кращим завдяки нашим старанням.

                          Єгорівський сільський голова Караман Г.П.

Залиште свій коментар