«Гроно часу» Валентина Щегленка

У Центральній районній бібліотеці відбулася презентація книги нашого колеги – досвідченого журналіста, талановитого письменника та неординарного поета, надзвичайно скромної людини, яку доля пов’язала і з нашим районним часописом, – Валентина Щегленка.

Валентин Петрович родом із Житомирщини. Після закінчення Київського університету пройшов шлях від кореспондента до заступника редактора газети «Чорноморка», був редактором газети «Чорноморський гудок», є членом спілки журналістів України, удостоєний «Золотої медалі журналістики України».  На цю урочисту подію завітало чимало гостей, серед яких – друзі та колеги Валентина Петровича, представники бібліотек району.

Кожна сторінка цього видання – цікаві історії, розповіді про людей, які заслуговують на увагу … Кожне слово, кожна буква написані від душі, з талантом, який притаманний автору… Розповідається в книзі і про наших земляків, зокрема про роздільнянців Ярославу Шуляр, Олександра Зубарева, Ольгу Федяк-Невмержицьку. Їх долі дійсно заслуговують на увагу.

Було багато виступаючих, гості вітали колегу та друга з виходом у світ вже четвертої книги під досить загадковою назвою «Гроно часу». Придбати книгу та ознайомитись з її змістом можна в редакції. Є вона і у фонді районної бібліотеки.

Ми вдячні працівникам Центральної районної бібліотеки під керівництвом директора ЦБС О.І. Колопенюк за співпрацю та організацію цікавого заходу, за теплу та затишну атмосферу, за приємні хвилини спілкування, які залишаться надовго в пам’яті усіх учасників дійства.

Залиште свій коментар