Грамота калантаївським волонтерам – від прикордонників

Одними з найактивніших волонтерів є калантаївці, які збираються у Калантаївському Будинку культури і роблять корисні справи заради нашої Перемоги.

А нещодавно вони отримали грамоту за самовідданість, патріотизм та активну допомогу підрозділам Державної прикордонної служби України у виконанні бойових завдань, свідому громадянську позицію і незворушну віру у Перемогу України, за підписом начальника 3-­го прикордонного загону ім. Героя України полковника Євгенія Пікуса полковника Андрія Кулєша.

Відповіддю на подяку стали слова на сторінці Калантаївського Будинку культури у фейсбуці: «Вдячні нашим захисникам за подяку! Разом до Перемоги! Працюємо далі!

А ми, в свою чергу, хочемо подякувати всім, хто долучається та допомагає нам: Андрію Юрку, Катерині Рудюк, Людмилі Кизюн, Анатолію та Світлані Чабан, Валентині Косовській, Лілії Цанковій, Михайлу Хемію, Ользі Могилей, Людмилі Яненко, Раїсі Короленко, Наталії Гузовській, Аллі Лічман, сім’ї Савчук та звичайно нашим маленьким вихованцям, які пишуть листи та створюють  малюнки. Раді, що наші шкарпетки, піддупники, свічки, медові смаколики та листи зігрівають хлопців на передовій.

Також звертаємося вкотре до всіх небайдужих людей: долучайтеся, допомагайте, нам дуже потрібні: бляшанки, картон, віск, парафін, нитки для шкарпеток. Приносити все можна до Будинку культури або передавати Ірині Царюк».

Залиште свій коментар