Графік ПОТЕНЦІЙНИХ відключень електроенергії в Одеській області

Оператор системи розподілу ДТЕК Одеські Електромережі опублікував графік ПОТЕНЦІЙНИХ відключень електроенергії в Одеській області

Наразі графік стабілізаційних відключень НЕ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ.

Відключення здійснюватимуться тільки у разі якщо у НЕК Укренерго виникне потреба збалансувати енергосистему. Для того, аби мешканці могли заздалегідь підготуватися, ДТЕК Одеські електромережі публікує орієнтовний перелік вулиць, де в разі необхідності буде обмежене електропостачання та орієнтовну почерговість в часових проміжках для цих адрес.

  • Компанія докладає всіх зусиль, щоб відключення тривали не більше 4 годин. Однак в окремих випадках через масштабність пошкоджень енергосистеми електропостачання може бути відсутнім більш тривалий час. Про час та тривалість можливих відключень та відновлення постачання світла ми будемо повідомляти додатково на сайті та сторінках в соцмережах ДТЕК Одеські електромережі. Також, рекомендуємо підписатись на наш чат-бот у Вайбер або Телеграм, де ви завжди зможете перевірити наявність аварійних та планових робіт за вашою адресою, та отримувати оперативні повідомлення від компанії, – йдеться у звернені  ДТЕК Одеські Електромережі на їх офіційному сайті.

Перелік вулиць графіку https://www.dtek-oem.com.ua/ua/file/DAH6TUMtm1lHo?inline=1

Орієнтир по сторінках графіка для населених пунктів Роздільнянської МТГ, Лиманській СТГ та Степанівській СТГ (Біляєвський РЕМ):

1 група

2 група:

3 група:

Залиште свій коментар