Готові до захисту рідного краю

На Роздільнянщині сформовано батальйон територіальної оборони, який з самого початку повномасштабного вторгнення росії в Україну приступив до охорони населених пунктів Роздільнянщини та гідно несе службу.

Нещодавно до мешканців  громади звернувся  командир Роздільнянської територіальної оборони І.В. Пекарський, який розповів про готовність захищати рідну країну та рідний край. Зокрема, відзначив:  «Шановні брати та сестри! Звертаюсь до вас, як командир батальйону територіальної оборони. За 28 днів війни з агресором рф ми згуртувалися, забезпечились, підготувалися як морально, так і фахово. Ми готові зустрічати ворога на всіх кордонах, рвати їх зубами,  руками. Так само ми не забули про цивільне населення. Ми згуртувалися з головами сільських  рад, з районною військовою адміністрацією, забезпечили людей першою необхідністю, медикаментами. Також в одному з наших районів зробили 40 місць для біженців. Друге – зробили виїзний шпиталь, де вже все облаштовано, стоїть медична машина, яку нам подарували наші товариші з Польщі. Хочу вас запевнити, ми готові охороняти та обороняти ваш спокій, ваш сон. Мирного неба! Слава Україні!

Змушений ще раз нагадати. В нас введено військове положення, комендантська година. Прошу вас не пересуватися в дану годину в пішому порядку та на автомобілях. У разі почутої сирени негайно необхідно сховатися або в підвали, або в приміщеннях де відсутні віконні рами. Це безпека вас, вашого життя!»

…Вчора, 24 лютого, був місяць, як росія віроломно та підступно напала, руйнує наші міста, вбиває українців, як дітей, так і дорослих. Виправдань цьому геноциду немає. Але правда з нами. Віримо у Перемогу та молимося за всіх загиблих.

Все буде Україна!

 

Залиште свій коментар