Гороскоп по знакам Зодіаку з 11 по 17 березня

Овен

Для вас складається найсприятливіша ситуація. Долучайтеся до нових справ, і не сумнівайтеся в успіху. Гарний час для зна­йомств і побачень, спілкування з друзями. Краще не з’ясовувати стосунків, відкласти розв’язання спірних питань до наступного тижня. У вихідні вас буде очікувати приємний сюрприз. Сприятливий день ­ вівторок, несприятливий ­ четвер.

Телець

Ретельно перевіряйте всю інформацію, що надходить до вас. Є велика ймовірність неточностей і помилок. Вас помітить і оцінить керівництво, але намагайтеся реально оцінити свої сили і не звалювати на себе надмірний обсяг роботи. У вихідні присвятіть собі досить часу. Сприятливий  день ­ вівторок, несприятливий ­ п’ятниця.

Близнюки

Висока працездатність, позитивне мислення та впевненість у собі будуть вас характеризувати цього тижня. Проблеми, які раніше здавалися непідйомними, розпадуться на низку дрібних. На особистому фронті на вас чекають досить приємні перемоги. Відпочиньте у вихідні в дружньому колі з близькими. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ вівторок.

Рак

Ви зможете впоратися з усіма проблемами. Намагайтеся не чіплятися до навколишніх. Тримайте себе в руках, коли чуєте критичні поради. Не забудьте про власний відпочинок у бурхливому потоці подій. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ середа.

Лев

Ви відчуєте себе в епіцентрі подій, причому не завжди приємних. З найбільшим успіхом завершаться справи, над якими ви працювали разом із друзями. А от з колегами можливі протиріччя й суперечки. У вихідні намагайтеся поводитися без істерик та інших радощів життя надмірно емоційного характеру. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ понеділок.

Діва

Настає досить напружений і метушливий період. Поринаючи в роботу, не забувайте, що ще існують і інші життєві сфери, які можуть зажадати від вас пильної уваги. Насамперед ­ це родина. У вихідні не варто піддаватися зайвій суєті, інакше дорогоцінний час витратите на дрібниці. Сприятливий день ­ середа, несприятливий ­ четвер.

Терези

На вас можуть очікувати кардинальні зміни в різних галузях. Будьте уважні з паперовими справами, намагайтеся при цьому не перевтомлюватися. Послідовність реалізації намічених цілей дозволить вам вирішити майже всі принципові питання, що стосуються вашої кар’єри. Намагайтеся бути терплячішими, не йдіть на відкритий конфлікт. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ вівторок.

Скорпіон

Усі події будуть відбуватися досить м’яко та приємно. Роботи буде багато, причому найрізноманітнішої, цікавої й добре оплачуваної. Не варто приймати швидких рішень, спочатку необхідно все ретельно продумати. Спілкування з друзями та однодумцями порадує вас новими ідеями та непоганими перспективами. Сприятливий день ­ вівторок, несприятливий ­ субота.

Стрілець

Зосередьтеся, розгляньте ситуацію з усіх боків ­ це заощадить вам час і сили, які ви витратили б на безглузді переживання й метушню. Особливо важливо бути пунктуальними. У вихідні вкрай не бажано працювати, а ось  відпочинок може бути активним. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ понеділок.

Козеріг

Великого успіху можна добитися, працюючи в колективі з активними людьми. Краще не обговорювати нових ідей з керівництвом. Можливий безлад з партнерами. До вихідних ймовірні вигідні пропозиції. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ вівторок.

 Водолій

Початок тижня досить оптимістичний. Ваші плани поступляться місцем новим реалістичним цілям. Більше часу приділяйте родині, ви можете надихнути близьких на творчий порив. Вихідні краще провести вдома. Сприятливий день ­ вівторок, несприятливий ­ субота.

 Риби

Ви зараз як ніколи уїдливі та критичні. Намагайтеся стримувати свої емоції й зберігати щиросердечну рівновагу. Ви можете здивувати своїх друзів і знайомих несподіваною поведінкою. Не хапайтеся за тисячу справ відразу. Сприятливий  день ­ середа, несприятливий ­ п’ятниця.

 

 

Залиште свій коментар