Гороскоп по знакам Зодіака на тиждень з 18 по 24 березня

Овен

Навіть якщо ви незадоволені собою та ситуацією, намагайтеся знайти позитивні моменти й зберігайте щиросердечну рівновагу. Бажано не обтяжувати навколишніх своїми турботами. Дозвольте собі відпочинок у вихідні. Сприятливий день ­ середа, несприятливий ­ понеділок.

Телець

Найважливішим завданням буде знаходження впливових друзів і одержання достовірної інформації. Краще зайнятися завершенням незакінчених справ, особливо дрібних. Успішний час для вирішення ділових питань і ведення переговорів. У вихідні велика ймовірність сварок і розриву давніх стосунків. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ четвер.

Близнюки

Не перевантажуйте себе роботою. Колеги можуть плести проти вас мережу інтриг. Вам варто серйозно зайнятися облаштованістю свого житла, заберіть усе зайве та непотрібне. У вихідні на вас чекає щось особливе і романтичне. Сприятливий день ­ середа, несприятливий ­ субота.

Рак

Покличте на допомогу вашу працездатність, сумлінність і пунктуальність, і матимете  успіх. Ви зможете знайти спільну мову з керівництвом. Ближче до вихідних близькі люди порадують вас своєю увагою і турботою. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ п’ятниця.

Лев

Розширяться ваші можливості в бізнесі й кар’єрі, однак вам доведеться брати на себе відповідальність. Якщо ж ви не вповноважені вирішувати щось особисто, висловіть свої ідеї керівництву, і до вас неодмінно прислухаються. У вихідні не звалюйте всі домашні турботи на свої плечі. Сприятливий день ­ вівторок, несприятливий ­ четвер.

Діва

Тиждень пройде в турботах. Але настає час, сприятливий для підбиття деяких підсумків, підрахунку й аналізу прибутків та збитків. Намагайтеся закінчити справи, які піддаються завершенню. У вихідні впустіть відчуття новизни та оригінальності у своє життя. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ понеділок.

Терези

Ви будете багато спілкуватися, розриватися між професійними обов’язками та сімейними справами. Бажано нікуди не спізнюватися, тому що з таких дрібниць може складатися ваша репутація. Вихідні проведіть у дружньому колі. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ п’ятниця.

Скорпіон

У вас будуть усі можливості для успішної  самореалізації на роботі та одержання додаткового прибутку. Щоб добитися поставленої мети, має сенс об’єднати зусилля з іншими людьми. Прийшов час замислитися про реалізацію ваших прагнень і бажань. Вас очікують досить романтичні вихідні. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ середа.

Стрілець

Будьте тверді й послідовні, сподівайтеся тільки на свої сили. Іноді краще обмежитися роллю спостерігача. У справах можуть з’явитися гарні перспективи. Сил і енергії теж додасться. Вам слід задуматися про своє ставлення до людей. Ймовірно, ви схильні вимагати багато зайвого. У вихідні близькі можуть проявити далеко не ідеальний бік  характеру. Сприятливий день ­ середа, несприятливий ­ вівторок.

Козеріг

Якщо ви бажаєте досягти професійних результатів, потрібно діяти досить наполегливо. Від вашої активності буде залежати втілення важливих планів у реальність. Будьте уважнішими до близьких людей, і вони обов’язково відплатять вам взаємністю. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ п’ятниця.

 Водолій

Ситуація на роботі  складатиметься вдало. Ви одержите шанс піднятися кар’єрними сходами. Справи будуть завершуватися легко, а будь­які проблеми відступлять на задній план.
У вихідні вас може відвідати цікава ідея, спробуйте її зафіксувати. Вдалий час для спілкування з друзями. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ середа.

 Риби

Найнапруженіший час на роботі ­ це середина тижня. Потрібно зібратися з силами і прийняти важливе рішення, яке вплине на вашу подальшу долю. Вам необхідно бездоганно виглядати. Саме час виконати зобов’язання перед близькими людьми, ви занадто довго роздавали їм порожні обіцянки. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ вівторок.

 

Залиште свій коментар