ГОРОСКОП на тиждень 18 – 24 березня по дням 

Понеділок

Ви зможете прикрасити себе та своє життя, але в інших областях результати будуть малопродуктивними. Діяльність, пов’язана з фінансами, швидше за все, призупиниться. Зате надія на інших виявиться виправданою.

Вівторок

У справах імовірні затримки. Не подавайте документів по інстанціях, що потребують  швидкого вирішення або відповіді здалеку. Побоюйтеся ушкодження особистого майна або себе через неакуратність.

Середа

Ранок може забезпечити напруження у взаєминах, але ситуація буде цілком поправна, якщо її не роздмухувати. Вкрай небажано проводити переговори і займатися вирішенням паперових питань.

Четвер

День повністю сприяє вам. Знайдеться опора в особі корисної людини або друга. Це фінансовий день, який вдалий для багатьох дій. Виникають шанси підвищити свій рівень життя і покращити взаємини.

П’ятниця

Вранці не слід покладатися на фінансову удачу. Після полудня можна опинитись у центрі уваги. Ваші думки й ідеї одержать великий поштовх до здійснення. Дорогоцінне світло удачі освітлює вам шлях, приносить радісні події в особистому житті.

Субота

Обережність, уважність і відсутність поспіху – принцип дня. Подорожі не принесуть користі, поїздки можуть наповнитися непередбачуваністю та плутаниною. Цей день не підходить для пошуків авантюр і романтичних

знайомств.

Неділя

Вітається ваша активність. Можуть вирішитися питання, які вас непокоять. Вас підтримають друзі, можуть з’явитися нові соратники. У фінансах висока ймовірність підйому і хороших перспектив.

Залиште свій коментар