Гороскоп на на тиждень з 4 по 10 березня для кожного знаку Зодіаку

Овен

Вас можуть осяйнути особливо цікаві ідеї. Бажано переглянути свій стиль поведінки, можливо, змінити свій імідж. Ви будете цілком здатні звернути декілька гір, особливо в домашніх справах. У вихідні ви відчуєте, що турботи перестали вас тривожити. Сприятливий день ­ середа, несприятливий ­ вівторок.

Телець

Добре налагоджені ділові стосунки можуть зненацька перейти в іншу площину. Однак остерігайтеся службових романів, вони можуть на корені загубити вашу кар’єру. Намагайтеся поводитися, згідно з ситуацією. Вихідні – гарний час, коли можна зробити набагато більше, ніж заплановано. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ вівторок.

Близнюки

На вас чекають приємні сюрпризи й ніжні освідчення в коханні. Зірки говорять, що ви кохаєте та кохані, у вас багато друзів і однодумців, і життя вас радує й надихає. Намагайтеся вирішити всі важливі питання. Вихідні присвятіть відпочинку й аналізу поточних справ і подій. Сприятливий день ­ вівторок, несприятливий ­ субота.

Рак

Ви зможете виявити свої таланти й отримати похвалу керівництва. Незважаючи на дрібні негаразди та затримки в справах, не  відступайте від задуманого, і всі проблеми владнаються. У вихідні сходіть у гості, відвідайте батьків або інших родичів. Сприятливий день ­ середа, несприятливий ­ понеділок.

Лев

Ви будете активні, але нетерплячі й квапливі. Порада, отримана від близького друга, допоможе знайти вихід з тупикової ситуації. Ваша успішність залежатиме від готовності проявити ініціативу. Ви блискуче впораєтеся з вантажем назрілих проблем. Вихідні можуть принести несподівану свободу дій, про яку після доведеться пошкодувати. Тримайте себе в руках. Сприятливий день ­ вівторок, несприятливий ­ п’ятниця.

Діва

Вам просто забезпечені успіх і прибуток, тільки не хваліться. На роботі варто проявити ініціативу, але не намагайтеся всіх учити жити. Беріть активну участь у вирішенні сімейних питань. У вихідні краще  запросити гостей до себе, ніж кудись іти. Сприятливий день ­ вівторок, несприятливий ­ субота.

Терези

Створіть собі міцний і надійний фундамент для скорення нових вершин. Занурення в роботу повинне бути комфортним і не приносити душевних потрясінь. Якщо щось не вдається вам так само добре, як зазвичай, не засмучуйтеся, скоро все прийде в норму. До вихідних закінчаться труднощі й переживання, ви зможете відпочити з відчуттям виконаного боргу. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ середа.

Скорпіон

На роботі вас цінують, ваші професійні навички і поради зараз досить затребувані й приносять прибуток. Зберігайте рівновагу, перебувайте в спокійному настрої, не допускайте суєти і не проявляйте поспіху в справах. Ви сповнені сил, отже дійте, і у вас все вийде, не упускайте шанс. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ четвер.

Стрілець

Зміни, які відбудуться в найближчі дні, виявляться на краще. Якщо ви будете наполегливі й відповідальні, то зможете досягти успіху в кар’єрі. Поставтеся серйозно до нового зна­йомства: через цю людину буде надходити надзвичайно важлива для вас інформація. У вихідні будьте готові поміняти плани й допомогти близьким людям. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ вівторок.

Козеріг

Бажано більше часу присвятити собі. Ви це заслужили. Варто побоюватися відкритих конфліктів і прояву мстивості оточуючих. У вихідні постарайтеся розвіятися, відволіктися від домашніх проблем. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ п’ятниця.

 Водолій

У вас може з’явитися стільки різноманітних інтересів, що вдома ви станете рідким гостем.  А от в особистому житті не виключені конфлікти. Вихідні краще провести на самоті, під легку вечерю й спокійну музику.  Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ середа.

 Риби

Все встигнути не можна, важливо виділити головне. Проявіть лідерські якості. У вихідні доведеться витратити чимало сил на приборкання неконтрольованого роздратування. Сприятливий день ­ вівторок, несприятливий ­ субота.

Залиште свій коментар