ГОРОСКОП на 11 – 17 січня для кожного знака Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04)

Намагайтеся не планувати рішення серйозних питань на початок тижня. Пам’ятайте, що зайва впертість і прагнення домінувати призведуть лише до сварок і конфліктів. У вихідні з’явиться можливість нарешті відпочити. І бажано це робити активно. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)

Намагайтеся втілювати задумане в життя. Присвятіть домівці та близьким більше уваги, що дозволить і їм продемонструвати свою любов до вас. У вихідні будьте мудрі, показуючи свої емоції, регулюйте дозування, бо наслідки можуть бути досить непередбачені. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

 БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06)

Усі ваші бажання обов’язково збудуться, причому дуже скоро. Кохана людина зробить вам найкращий подарунок. І ви зрозумієте, що ваше життя сповнене радості, любові та великих можливостей. У вихідні на вас чекає чудова поїздка за місто. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

РАК (22.06-22.07)

Від вас буде потрібна активність, зате з’явиться прекрасна можливість реалізувати творчі здібності. Слід контролювати свою дратівливість і не провокувати конфліктів. Вихідні не варто проводити в блаженному неробстві, займіться чим-небудь корисним. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

ЛЕВ (23.07-23.08)

Ви сповнені сил та ентузіазму. Поста- райтеся, щоб оточуючі побачили результати вашої діяльності, а не звинувачували вас у її імітації. Тяга до пригод і подорожів буде сильна. Поїздки можуть завершитися цікавим знайомством. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

 ДІВА (24.08-23.09)

Планові заходи можуть зірватися, зате те, що буде виходити спонтанно, пройде чудово. Вас можуть ощасливити своєю появою друзі. У вихідні ваші плани можуть змінюватися сто разів у день, на догоду настрою близьких. Сприятливий день – четвер, несприятливий – п’ятниця.

 ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Вам необхідно показати себе так, щоб вас помітили й підтримали. Активізуйте всі ваші ресурси товариськості, вам буде потрібна інформація. Найдаліший спосіб її одержати – відверто поговорити з колегами. У вихідні не варто планувати нічого серйозно. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

 Ви відчуєте позитивні зміни в професійній сфері й в особистому житті. Не соромтеся при нагоді коректно підкреслити вашу незамінність на роботі. У вихідні ймовірно багато приємних сюрпризів, отженастрій у вас буде прекрасний і ви зможете надихнути близьких. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Не варто витрачати час дарма та відмовлятися від запрошення друзів або від гучної вечірки. Ви відмінно проведете час. Довіртеся порадам друзів, вони вкажуть на тонкі нюанси в назрілій проблемі. У вихідні можливості для здійснення планів як ніколи великі. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Ваш девіз – більше слухайте й менше говоріть. Вам доведеться викликати на допомогу свою інтуїцію й мудрість. Враховуючи інтереси близьких, ви одержите можливість здійснити ваші плани й задуми. У вихідні до- звольте собі довгоочікуваний відпочинок і не відмовляйтеся від запрошень друзів. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02)

З позахмарних висот доведеться опустити- ся хоча б на один щабель. Чим ближче до зем- них справ ви будете, тим більше у вас шансів на успіх у реальності, а не в уяві. Не варто займати активну позицію в суперечці, краще взагалі на- магатися її уникнути. У вихідні може втілитися в життя важливе бажання. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

РИБИ (21.02-20.03)

Ви відчуєте силу для нових звершень, що до- зволить вам вирішити безліч питань і переро- бити безліч справ. Багатство ідей допоможе проявити себе як лідера, до того ж розкривши свої організаторські здібності. Тиждень буде насичений контактами, зустрічами й подіями. У вихідні обов’язково знайдіть час для старих друзів. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер. на 11 – 17 січня

Залиште свій коментар