Гороскоп для кожного знаку Зодіаку з 25 лютого по 3 березня

Овен

Ви зможете налагодити стосунки з партнерами ­ і в діловий, і в особистій сфері. Але не виключені конфлікти. Можливе поновлення давніх зв’язків. Усі початі справи обіцяють успіх. У вихідні намагайтесь не піддаватися впливу, ліні та спокусам. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ середа.

Телець

Життя, схоже, налагоджується. Варто ловити момент і  радіти буттю. Ви можете бути одночасно ввічливі й наполегливі, а саме це ­ ключ до успіху. Успішною буде боротьба зі шкідливими звичками: ви не тільки упораєтеся з ними, але й допоможете іншим людям. Вихідні обіцяють масу позитивних емоцій і вражень. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий  ­ вівторок.

Близнюки

На вас чекають цікаві події та зустрічі. Багато ваших бажань та мрій здійсняться. Не форсуйте події й не намагайтеся робити десять справ одночасно. Вихідні вдалі для дружньої вечірки і відпочинку, ви надолужите дефіцит спілкування, ставши центром загальної уваги. Вас порадує кохана людина. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ середа.

Рак

Краще не мучити себе зайвим перевантаженням на роботі, а присвятити час плануванню своєї діяльності на найближчий час. Ви все встигнете, якщо не будете квапитися. Може виникнути необхідність  відстоювати свої інтереси. У вихідні ви знайдете нового друга. Сприятливий день ­ п’ятниця, несприятливий ­ вівторок.

Лев

Не варто поринати в негатив, заздрість, почуття провини. Намагайтесь трохи скоротити обсяг роботи. Краще зайвий раз обміркувати свої слова й дії. Бажано запастися терпінням. Вас можуть втягнути в службові інтриги. Ваше завдання на вихідні ­ з тією ж енергією, з якою ви займаєтеся будинком, родиною і роботою, почати займатися собою. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ середа.

Діва

Ваша активність і заповзятливість принесуть успіх у справах. Бажано не провокувати відкритого протистояння й конфліктних ситуацій у колективі. Практично все, що ви запланували, реалізується. У вихідні намагайтеся ні з ким не сваритися, особливо з дітьми. Сприятливий день ­ середа, несприятливий ­ п’ятниця.

Терези

Нові ідеї та плани краще ретельно проаналізувати і лише після цього почати втілювати їх у життя. Ймовірні знайомства, зустрічі, поїздки. Не намагайтеся брати участь у всьому й використовувати всі можливості одразу. Це призведе до того, що ви мало справ встигнете. У вихідні вас можуть спантеличити стосунки з друзями, проявіть витримку й допоможіть їм мудрою порадою. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ субота.

Скорпіон

Тиждень насичений подіями й запрошує до активних і рішучих дій. Вам доведеться звільнитися від низки комплексів, які псували ваше життя. На службі на вас очікують великі успіхи. У вихідні багато ваших проблем вирішаться самі по собі, бажане саме піде до вас у руки, користуйтеся моментом. Сприятливий день ­ вівторок, несприятливий ­ середа.

Стрілець

Ви з легкістю розберетеся і з роботою, і з особистим життям. Головне ­ бути уважнішим до нових ідей. Фінансовими проблемами займатися поки не варто. Можлива вигідна ділова пропозиція. У вихідні лише вам буде під силу  втихомирити киплячі пристрасті. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ вівторок.

Козеріг

Сприятлива буде робота не в команді, а за індивідуальним планом. Намагайтесь не допускати прояву егоїзму стосовно колег по роботі й близьких людей.  У вихідні в спокійній обстановці можна вирішити побутові проблеми, які так довго відкладалися. Сприятливий день ­ вівторок, несприятливий ­ четвер.

 Водолій

Ви здатні на якісний ривок на роботі. Намагайтесь знизити робоче навантаження до  мінімуму. Слід спокійно ставитися до змін, що відбуваються у вас в колективі. Добре було б також зайнятися своїм здоров’ям. Сприятливий день ­ понеділок, несприятливий ­ субота.

 Риби

Сприятливий період для втілення ваших ідей у реальність. Прагнучи до досконалості й успіху в особистому житті, пам’ятайте, що не все залежить від зовнішності. Не забувайте про доброту, терпіння й такт. Сприятливий день ­ четвер, несприятливий ­ вівторок.

 

Залиште свій коментар