Головне — розуміти один одного та поважати

День родини в Україні – відносно молоде свято і відзначаєтся з 2012 року. Його святкування має щорічний характер і встановлено на 8 липня. З цієї нагоди розповімо про гарну та люблячу сім’ю Тулейбичів з Роздільної.

Маргарита Григорівна та Іван Миколайович вже 26 років у шлюбі, хоча знайомі були набагато більше, оскільки мешкали на одній вулиці. Життя непросте і складається по-різному. У цієї пари все вирішилося на краще. Вони змогли збудувати міцну та дружню родину, де кожен поважає один одного, довіряє.

На двох мають шістьох дітей та семеро онуків. Для обох – це другий шлюб, та це не стало на заваді повній злагоді, добробуту та затишку в сімейному житті подружжя.

Дітей привчали до чесної праці та самостійності. Маргарита Григорівна відзначила: “У мене золотий чоловік, всім такого бажаю. Бо за всі роки ми не сварилися, а він завжди мене підтримує, уважно ставиться до дітей та онуків. Головне у родині — розуміти один одного та поважати. Якщо цього немає, навіщо тоді бути разом? Сім’я — це місце, де має бути комфортно”.

 Діти – Ірина, Тетяна, Анна, Вікторія та Олег — вже дорослі і проживають окремо. З Маргаритою Григорівною та Іваном Миколайовичем мешкає лише найменша донька — 14-річна Світлана.

Тож, найулюбленішим святом для цієї сім’ї є Новий рік, коли всі збираються за родинним столом. Онуки посівають та співають новорічних пісень.

– З дітьми я більш сувора була, ніж з онуками. Хотіла, щоб виросли гідними людьми. Зараз дуже ними пишаюся, старші всього досягли самі та створили чудові сім’ї, чесно будуючи своє життя. У Світланки ще все попереду, а онуків балуємо більше, бо відповідальність за виховання лягає на плечі батьків, – сказала Маргарита Григорівна.

 Іван Миколайович працює тракторитом на Роздільнянському елеваторі, а жінка вийшла на пенсію, щоб більше часу приділяти найменшій дочці Світлані. Бо ж родина для дітей – своєрідне середовище, в якому вони зростають та формуються як фізично, так і емоційно.

За всі роки спільного життя у сім’ї Тулейбичів були різні ситуації, проте взаємна любов допомогла і допомагає їх долати та крокувати вперед. Зараз у країні складні часи, спричинені страшною війною, яку розв’язала рф. Хочеться вірити, що українські родини, які через війну змушені жити окремо, незабаром воз’єднаються та повернуться до мирного і безпечного сімейного життя у вільній Україні.

А нашим землякам Маргариті та Івану Тулейбичам, їхнім дітям та онукам зичимо всіляких гараздів, добробуту та витримки. Все буде Україна!

Наш кор.

Залиште свій коментар