Голова Роздільнянської РДА Сергій Приходько про послаблення карантинних обмежень та допомогу ветеранам

Дорогі мешканці Роздільнянського району!

Як уже всім відомо Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про продовження карантину до 22 травня. Але вже з 11 травня будуть зняті певні обмеження, зокрема, відкриваються непродовольчі магазини, салони краси та перукарні, паркові зони, дитячі та спортивні майданчики на вулиці, стоматології тощо.
Проте пом’якшення карантину не означає його зняття. Навпаки, зараз ми ще відповідальніше повинні поставитись до ситуації – використовувати засоби індивідуального захисту, тримати дистанцію та дотримуватися інших карантинних норм. Адже неприємна статистика захворюваності в Одеській області, особливо у Подільську, є наслідком безвідповідального ставлення до карантинних обмежень.

Саме ВАША ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ та розуміння ситуації дозволили в нашому районі швидко зупинити вірус, не дати йому розповсюдитись. Сьогодні ПОСЛАБЛЯТИ стандарти профілактики та санітарних норм НЕ МОЖНА. Хоча б для того, щоб якомога швидше повернутися до звичайного життя.
Станом на 8 травня в Роздільнянському районі немає підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Протягом цього тижня проводились лише повторні аналізи тих осіб, які перебували в групі ризику. Всі вони показали негативний результат. Ситуація під контролем районної державної адміністрації та відповідних районних служб.
Користуючись тим, що школи та дитячі садочки закриті, а діти навчаються вдома, ми активно займаємось поліпшенням умов навчання та покращення їх матеріально-технічної бази.

На початку тижня була проведена робоча поїздка з метою контролю якості виконаних робіт у трьох навчальних закладах району – Роздільнянській ЗОШ №2, Бурдівській ЗОШ та Новоукраїнському НВК. У Роздільнянській другій школі вже замінені вікна на сучасні, у Новоукраїнському НВК ще тривають роботи з їх заміни, а у Бурдівській ЗОШ облаштовано евакуаційний вихід та вжиті інші заходи з протипожежної безпеки. Крім того, з наступного тижня відновиться поточний ремонт автодороги Роздільна – Сухе.
Сьогодні вся Україна відзначає День пам’яті та примирення. Цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом, як гідне вшанування подвигу українського народу. А 9-го травня, у День Перемоги, ми шануємо наших ветеранів, які віддали найкращі роки свого життя за таку омріяну свободу.
Щороку роздільнянці велично відзначали ці свята, проводились мітинги, покладання квітів… Та сьогодні, в умовах карантину, будь-які масові заходи заборонені. Але пам’ять про ті страшні часи та шана ветеранам, яких на території району залишилось лише 12, завжди житиме в наших серцях.
З нагоди Дня Перемоги, в знак пошани та вдячності нашим визволителям, з районного бюджету кожному ветерану передбачено матеріальну допомогу у розмірі 3 тисячі гривень. Сподіваємось, що сьогодні, враховуючи непрості часи для всієї країни, фінансова підтримка обов’язково стане в нагоді нашим стареньким визволителям.
Низько вклоняюсь ветеранам та захисникам Вітчизни, дякую за патріотизм та самопожертву. Сердечно бажаю всім миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих та довгих літ життя, добробуту та благополуччя кожній родині. Зі святом!
Будьте здорові та бережіть себе.

Сергій ПРИХОДЬКО,

голова Роздільнянської РДА

Залиште свій коментар