Голова Одеської ОВА Олег Кіпер: Маємо бути готовими до всього

Голова Одеської ОВА Олег Кіпер терміново звернувся до мешканців регіону. Він наголосив, що 7 січня на Одещині очікується погіршення погодних умов. Мороз, ожеледицю, налипання мокрого снігу та сильні пориви вітру до 15-20 м/с.

«За прогнозами синоптиків, негода буде не такої сили, як наприкінці листопада, коли наш регіон був майже паралізованим, проте природа – дама непередбачувана і я прошу на цей раз поставитися до цього серйозно, аби не додавати зайвої роботи службам.

Додати проблем можуть спробувати й російські терористи, аби максимально ускладнити життя мирних.

Тож маємо бути готовими до всього. На озброєнні надзвичайників і медиків – повнопривідні машини. Аби за будь-яких умов допомагати людям.

У комунальних підприємств та медзакладів під рукою понад 4000 генераторів. Щоб працювати попри перебої зі світлом. Готові й пункти незламності. Нині на території області їх працює 399, ще 413 готові розгорнути у разі потреби.

У посиленому режимі й аварійні бригади енергетиків ДТЕК», – йдеться у зверненні.

Олег Кіпер закликав мешканців області бути особливо уважними й обережними та суворо дотримуватися заходів безпеки під час участі у дорожньому русі. «Також можливе перекриття траси М-05 Київ-Одеса, тож прошу слідкувати за повідомленнями та не виїжджати на дороги за відсутності екстреної необхідності».

Джерело: Одеська ОВА

Залиште свій коментар