Голова Одеської ОДА Максим Куций захворів на коронавірус

Лабораторний центр МОЗ підтвердив підтвердив наявність COVID-19 у голови Одеської ОДА Максима Куцого. Про це він поінформував на своїй сторінці у Фейсбук: “Маю позитивну динаміку та продовжую працювати — тепер у дистанційному форматі.
Всі, хто контактував зі мною останнім часом, мають здати ПЛР-тестування.
Ситуація з поширенням коронавірусу зараз дуже непроста. Хворіє чимало наших колег, знайомих, членів родини. Жоден не зможе сказати, що загроза примарна.
Наші медики працюють без відпочинку, тому заради них та заради своїх близьких — дотримуйтеся правил безпеки”.
Відзначимо, що в Роздільнянському районі ситуація також потребує свідомого ставлення громадян до заходів протиепідеміологічної безпеки. Адже загальна кількість інфікованих по Роздільнянському району за період карантину складає 165 осіб. Серед них станом на 13 жовтня 2020 року хворіє 102 особи, і, на жаль, вже  зареєстровано 7 летальних випадків від коронавірусної хвороби. Така статистика не додає оптимізму, особливо, якщо врахувати той факт, що з погіршенням погодних умов кількість сезонних застудних захворювань зазвичай має тенденцію до збільшення.
Кожен громадянин повинен усвідомити свою відповідальність в цей непростий час та не ігнорувати правила безпеки, а навпаки – дотримуватися карантинних заходів, використовувати засоби індивідуального захисту та дезінфекції, дотримуватися соціальної дистанції, вчасно звертатися до лікаря адже вірус поширюється дуже швидко. ВСІМ ЗДОРОВ’Я!

Залиште свій коментар