ГО “Жіночий центр”: Розбудова громадянського суспільства та підтримка жіночих прав


На запрошення голови ГО «Роздільнянська організація осіб з інвалідністю» Валентини Сидоренко до Роздільної завітали представники ГО “Жіночий центр “Підтримка, захист та турбота”. Місія даної організації полягає в сприянні розбудови громадянського суспільства, економічних, політичних, соціальних реформ в Україні, захисті прав і свобод, й якості життя жінок шляхом об’єднання зусиль громади та держави.

У своїй роботі організація керується феміністичними принципами та намагається активно впливати на покращення життя жінок, робить внесок у формування гендерних цінностей. Запобігає та усуває причини дискримінації жінок, працює над змінами патріархальних систем, захищає права і свободи жінок. Прагне до підвищення якості життя жінок шляхом об’єднання зусиль громади та держави. Працює над сприянням зростання ролі жінок у суспільстві, їх залучення до політичного, суспільного життя, сприяння в розвитку лідерських якостей та підприємництва. Виступає за об’єднання активних і свідомих громадян, зокрема жінок-лідерок задля впливу на прискорення демократичних перетворень в країні.

Як зазначила голова правління ГО “Жіночий центр “Підтримка, захист та турбота” Людмила Ворошилова, розповідаючи про свою роботу: «Ми проводимо психологічні сесії, роздаємо гуманітарну допомогу, допомагаємо жінкам адаптуватися до сьогоднішніх непростих умов тощо. Коли у 2017 році ми реєстрували нашу організацію, то мали на меті допомогу жінкам, які звільнилися з місць позбавлення волі. Наразі ми значно розширили свою діяльність та допомагаємо жінкам, які опинились у скрутних життєвих обставинах, які зазнали насильства тощо”.


Про проєкт «Між нами» детально розповіла заступниця голови правління ГО “Жіночий центр “Підтримка, захист та турбота” Лариса Цехович, яка провела в рамках інфосесії «Побудова довіри, безпеки та зв’язку» тренінги, як подолати страх в умовах війни, як надати самодопомогу тощо.
По закінченні заходу учасниці отримали від громадської організації термобілизну та продуктові набори.

Наш кор.

Залиште свій коментар