ГЕРОЯМ ВІЧНА СЛАВА І ПАМ’ЯТЬ

Сьогодні, 22 серпня, традиційно роздільнянці відзначили День пам’яті загиблих працівників органів внутрішніх справ. Зранку, в актовому залі Роздільнянського відділу поліції, відбувся збір особового складу.

Після цього відбувся мітинг-пам’яті біля меморімалу загиблих, що в центрі міста. На нього зібралися як представники поліції, так і різних гілок влади, громадськості. Учасники поклали квіти до пам’ятника. 

Прозвучав Державний Гімн України.Відкрив захід словом пам’яті заступник начальника Розільнянського відділу поліції Роман Кузьмич, який закликав вшанувати загиблих хвилиною мовчання та схилити голови перед їх подвигом та жертовністю у роботі.

Також зі зверненням та вшануванням тих, хто віддав життя під час  виконання свого службового обов’язку та захищаючи громадський спокій, виступили заступник голови райдержадміністрації Наталія Тарнавська, заступник голови районної ради Сергій Крилов та голова районної ветеранської організації Ігор Хазарінов.

Молитву за вічний спокій працівникців органів внутрішніх справ, що загинули під час виконнання службових обов’язків, провів настоятель Свято-Миколаївського храму В’ячеслав Ткаченко.

Залиште свій коментар