Герої не вмирають! Пам’яті Юрія Крикливого

Сумна звістка прийшла у наш дім. У Миколаєві загинув військовослужбовець з Роздільної, 40-річний Юрій Крикливий. Героя зустріли всієї громадою 26 березня на кругу, коли Юрія привезли додому. Також колона вишукувалася на центральній вулиці, де разом з містянами віддавали шану Юрію військовослужбовці Роздільнянщини.

Земляки стали на коліна, аби віддати шану подвигу нашого мужнього захисника, який одним з перших став на захист Україні після повномасштабного вторгнення російських окупантів.

А вже 27 березня відбувся чин похорону. Велика кількість роздільнянців зібралася, аби провести земляка-Героя в останню путь. Церемонія поховання відбулася з усіма почестями. Військовослужбовці несли прапор України, хрест та гроб з побратимом. Місцеві жителі з прапорами, національною символікою йшли за колоною. Звучала символічна «Пливе кача по Тисині».

 

 

__________

Читайте також: Роздільна зустріла загиблого земляка-Героя Юрія Крикливого

__________

Не вимовити словами біль рідних від втрати чоловіка та батька. Адже в Юрія Крикликового залишилися дружина та двоє дітей: син сімнадцяти років та дочка десяти років. Сам Юрій був сиротою, але до війни жив щасливим та спокійним сімейним життя. Він збудував будинок у Роздільній та тривалий час працював на залізниці, потім знайшов іншу роботу. Але після 24 лютого 2022 року все змінилося в житті нашої країни і її громадян. Мужність захисників назавжди у вдячних серцях українців, як і невимовний біль від людських втрат, які принесла ця несправедлива та кривава війна.


Жорстко засудили війну, розв’язану росією проти України, та висловили глибокі співчуття рідним та близьким загиблого Героя під час чину похорону голова районної військової адміністрації Сергій Приходько, міський голова Валерій Шовкалюк та керівник підрозділу залізниці, де тривалий час працював Юрій.


…Автоматна черга перед похованням, останнє прощання, і земля навіки прихистила Героя. Віримо, що душа його житиме вічно у мирі та любові з Богом. Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким захисника України Юрія Крикливого. Вічна пам’ять.

Коментарі

Залиште свій коментар