Герої не вмирають. Фото та відео відзначення Дня Героїв Небесної Сотні у Роздільній, 20.02.2020

  • До Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2020 року виповнюється 6 років з часу тих трагічних подій, коли багато молодих душ загинули за наше світле майбутнє.

Цими днями в Роздільній та на території всього району, області, країни проходили заходи патріотичного спрямування, метою яких є не лише вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні.

У мітингу-ревіємі з нагоди вшанування загиблих учасників Революції Гідності, організованому спільними зусиллями райдержадміністрації та ГО «Громада Роздільнянщини», взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Приходько, заступник голови районної ради Сергій Крилов, міський голова Валерій Шовкалюк, голова ГО «Громада Роздільнянщини» Володимир Василенко, а також учнівська молодь та всі бажаючі. Привокзальна площа майоріла синьо-жовтими прапорами та іншою українською символікою, що свідчило про одне – тут зібралися справжні патріоти своєї Батьківщини, небайдужі українці, які цінують її суверенність та незалежність.

Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю людей, яких було жорстоко вбито у центрі Києва в мирний, цивільний час. Це – герої Небесної Сотні, яких значно більше, ніж сотня, полягло під час акцій Революції Гідності з грудня 2013 року по лютий 2014.

 

 

 

Залиште свій коментар