Газеті «ВПЕРЕД» – 90!

5 ТРАВНЯ свій ювілей відзначає Роздільнянська районна газета «Вперед». Скільки історії викарбовано на її сторінках, скільки поколінь промайнуло крізь роки – навіть важко уявити. За ці 90 років змінилося все: від назви газети «Роздільнянський колгоспник», «Сільські вісті» до «Вперед»; від гасла «Пролетарі всіх країн, єднайтеся!» до «Слава Україні!», від підпорядкованості владним структурам до товариства з об- меженою відповідальністю. Цих відмінностей можна навести безліч. Однак єдиним залишається одне – мета видання: інформування населення про головні події нашого краю, про досягнення та надбання земляків. Від першого свого редакційного світанку і до сьогодні газета пліч-о-пліч крокує з жителями Роздільнянщини.

Містком між безмежною кількістю різної інформації та читачем постає творчий колектив газети. За цей час навіть і не перелічити, скільки працювало людей в редакції. Кожен з них робив свій особистий та неповторний внесок у формування та становлення газети, її тематику, стиль, зовнішній вигляд, залишаючись при цьому, шанованою читачами. Ці люди віддані своїй справі та полюбляють те, чим займа- ються. Така тенденція зберігається і до сьогодні. Жіночий колектив редакції завжди творчо підходить до виконання своїх обов’язків, постійно підвищуючи рівень кваліфікації. З року в рік видання вдосконалюється, намагається йти у “ногу з часом” та підтримувати сучасні тенденції.

Велика шана та подяка нашим передплатникам, які звертаються до нас зі своїми пропозиціями та порадами, є постійними дописувачами видання. Ми цінуємо кожного читача, які роблять журналістську працю необхідною і потрібною. Незважаючи на проблеми, які час від часу виникали з до- ставкою, ви з розумінням поставились та залишились з часописом. Вдячна відповідальним працівникам поштового зв’язку, які доносять районку до її шанувальників. Висловлюю вдячність керівництву Роздільнянської райдержадміністрації та районної ради за постійну підтримку та допомогу районній газеті «Вперед». Ми дійсно можемо пишатися тим, що у нас налагоджений взаємозв’язок з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, про що чисельна кількість наших колег лише мріє. Сьогодні, незважаючи на шалений розвиток новітніх технологій, ви розумієте всю важливість друкованого слова та цінність існування газети.

 Попереду в нас багато планів стосовно розвитку нашого видання як у друкованому форматі, так і в електронному. А враховуючи той факт, що сьогодні над районним часопи- сом працює молодий, ініціативний і дуже активний колектив, ми готові справитися з будь-якими викликами сьогодення, впроваджувати найсучасніші формати спілкування із читачем, розширювати, в тому числі й омолоджувати нашу аудиторію. Наша ціль залишається незмінною протягом десятків років – доступність, оперативність, актуальність інформації.

Вже другий рік поспіль живемо в умовах карантину, спричиненої коронавірусною хворобою. Прикро, що в ми- нулому році нам не вдалося зібратися великою футбольною родиною та розіграти Кубок газети «Вперед». Дякувати Богу, цього року ми продовжимо нашу традицію та спільно вболіватимемо за команди футболістів, які змагатимуться за головний футбольний трофей газети (звісно ж з дотриманням усіх карантинних вимог). У ці пасхальні дні хочу побажати всім міцного здоров’я, злагоди та добробуту вашим сім’ям, миру та стабільності нашій країні. Залишайтесь з нами сьогодні, завтра і завжди!

         Наталя БУКОВСЬКА, головний редактор газети «ВПЕРЕД»

Коментарі

 • василий колпаков

  ОТ ВСЕЙ ДУШИ ПОЗДРАВЛЯЮ С ЮБИЛЕЕМ ГАЗЕТЫ “ВПЕРЕД”! Пусть газета “Вперед” развивается, богатеет читателями, подписчиками, привлекает рекламодателей. Журналистам Н.В.Буковской, Ю.В.Ганган, Л.В.Заблудняк, Н.Ю.Сухиной, Н.В.Броварской и другим коллегам – самые искренние пожелания здоровья, удачи, вдохновения!

 • Anna Stepanova

  S prasdnikom, ljubimaja
  Gaseta!

 • Anna Stepanova

  S prasdnikom, ljubimaja Gaseta!

Залиште свій коментар