Гастростомія на базі Роздільнянської багатопрофільної лікарні

На базі Роздільнянської БПЛ надається широкий спектр послуг, зокрема такі хірургічні операції, як гастростомія. Вона полягає в створенні штучного входу в порожнину шлунку через передню черевну стінку з метою годування пацієнта при неможливості прийому їжі через рот.

Метод введення їжі не через рот у шлунково-кишковий тракт у даному випадку називають гастростомним ентеральним харчуванням. Поживні речовини можуть надходити як у рідкому, так і в напіврідкому вигляді. Коли вже немає необхідності в гастростомії, вона закривається.

Показання до встановлення гастростоми:

  • дисфагія, викликана інсультом, захворюваннями центральної нервової системи, злоякісними пухлинами голови та шиї або дифузними пошкодженнями головного мозку;
  • атрезія стравоходу (повна вроджена непрохідність) — як попередній етап пластичної операції на стравоході;
  • трахео-стравохідні або бронхо-стравохідні нориці;
  • стенозуючі нерезектабельні та неоперабельні пухлини стравоходу, кардіального відділу шлунку;
  • післяопікові рубцеві стриктури стравоходу (для ентерального харчування та проведення ретроградного бужування стравоходу);
  • травми стравоходу (як попередній етап основної операції на стравоході).

Перевагами є:

технічна простота, швидкість виконання, гастростома, накладена за даною методою, зазвичай легко закривається після видалення гастростомічної трубки.

– У медичному закладі такі операції проводяться на постійній основі, що дає змогу значно пришвидшити одужання та реабілітацію пацієнта. Наші лікарі завжди турбуються про своїх пацієнтів та мають індивідуальний підхід до кожного. Бережіть своє здоров’я та своєчасно звертайтесь до лікарів, – зазначив медичний директор лікарні Амір Аль-Кайсі.

За довідками звертайтесь за телефоном (04853) 3-18-92.

Лікарі приймають за адресою: м. Роздільна, вул. Європейська, 1.

Бережіть своє здоров’я та вчасно звертайтесь за медичною допомогою.

Раді будемо вам допомогти!

Роздільнянська БПЛ

Залиште свій коментар