Гарний результат творчої праці

НАША газета намагається не оминати увагою нові друковані видання, авторами яких є люди нашого краю. Такі події нечасті, але важливі, адже за кожним – чиясь праця і творчість. Серед невеликого списку новинок непростого 2020 року – навчально-методичний посібник «Використання елементів сміхотерапії як  здоров’язбережувальної  інноваційної технології в роботі шкільного театрального гуртка» за авторством заступника директора з виховної роботи Яковлівської ЗОШ М.В. Топчук.

 

Методичний посібник знайомить з теоретичними та практичними основами сміхотерапії як визнаної у світі здоров’язбережувальної інноваційної технології, досвідом її використання у роботі шкільного драматичного гуртка. Також у ньому висвітлено досвід роботи Яковлівської школи (директор Л.О. Бойченко) як школи сприяння здоров’ю, викладено міркування про роль театрального гуртка як одного із інструментів для розвитку емоційного інтелекту школяра.

Торкнулася авторка і цікавої теми ролі почуття гумору у долі українських письменників та в нашій національній ментальності. Крім теоретичної частини, у збірці представлено 8 сценаріїв авторських інсценівок, переглянутих односельцями авторки на шкільній та сільській сцені протягом кількох останніх років. Видання стане в нагоді для керівників шкільного театрального гуртка, класних керівників, педагогів-організаторів та заступників директорів з виховної роботи, а також буде цікавим й корисним небайдужим батькам та учням. Вітаючи авторку із особистим творчим досягненням, ми взяли у Марини Валентинівни, давнього і активного дописувача нашого видання, невелике інтерв’ю.

Зі змістом інтерв’ю можна ознайомитися на сторінках друкованої версії газети «Вперед» від 12 – 18 лютого 2021 року.

Залиште свій коментар