Гаївській школі – 50 років!

Осінній день 20 вересня став хвилюючим для села Гаївка. Невелика, але багата історією та освітянськими звершеннями, поколіннями мудрих педагогів і вдячних за науку випускників, місцева школа святкувала 50-річний ювілей. Протягом цих півсторіччя кілька разів вона змінювала назву, але незмінною залишалась головна мета, яку ставив перед собою педагогічний колектив закладу в усі роки, – гідно виховувати учнів, давати їм надійну путівку в життя.

Мабуть, найвідчутніших змін зазнала школа в не дуже далекому 2015-му році, коли при ній було відкрито групу дошкільників. Так, Гаївська ЗОШ І-ІІ ступенів перетворилась у НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

Символічно відзначити, що цього дня шкільна громада відзначала подвійний ювілей – 50 років школі та 25 років, як незмінним директором цього закладу є Н.Б. Попадюк. Чверть століття Наталя Борисівна живе проблемами закладу, робить все можливе і неможливе задля його процвітання. У своєму виступі директор закладу невтомно дякувала всім, хто не лише в свята, а й протягом всього навчального процесу опікується шкільними проблемами; згадувала шанованих учителів і директорів школи минулих років, які до останніх днів залишалися та залишаються педагогами з великої букви; випускників, спонсорів та меценатів, які переймаються проблемами сільської школи та допомагають їх вирішувати. Так, випускники подарували з нагоди цієї почесної ювілейної дати закладу ноутбук.

Залиште свій коментар