Футбольний турнір серед юнаків до Дня міста

Вчора, на стадіоні «Спартак» відбувся футбольний турнір між командами ДЮФК «РОЗДІЛЬНА», ДЮСШ «ОКНИ» та «ШТУРМ» (Ширяєве), серед юнаків 2012 року народження.

 

 

 

 

За результатами проведеного турніру переможцями змагань стали юні спортсмени з ДЮФК «Роздільна». Хлопці гідно відіграли всі ігри та подарували місту свою перемогу з нагоди дня народження. 2 мiсце посіла команда з Ширяєвого «ШТУРМ», а 3 –  ДЮСШ «ОКНИ».

У церемонії нагородження взяв участь заступник Роздільнянського міського голови Сергій Крилов. Всі учасники змагань отримали кубки, медалі, подяки та солодкі подарунки. А  переможці змагань, корім головного кубку турніру, ще й  футбольний м’яч.

Дякую нашим гостям, що взяли участь у турнірі та розділили свято нашого міста. Велика подяка нашим батькам, які підтримують та вболівають за наших дітей. Дякую керівництву нашої громади за увагу до дітей. Окремо, хочу висловити вдячність депутату Одеської обласної ради Миколі Миколайовичу Дерев’янко та його команді у Роздільній.  Микола Миколайович вже протягом декількох років надає всебічну допомогу та підтримує нашу команду у проведенні змагань різних рівнів. Й цього разу він разом зі своєю командою не залишилися осторонь і, окрім нагородного матеріалу, подбали про солодкі подарунки для всіх учасників змагань, – написав у своїй сторінці у Фейсбук, тренер ДЮФК «Роздільна» Олександр Гаврилюк.

 

Залиште свій коментар