Футбол: «Закриття сезону – 2021»

КУБОК президента Федерації футболу Роздільнянського району Олександра Попова «Закриття сезону – 2021» відбувся на Роздільнянському стадіоні «Спартак» 21 листопада. У змаганнях взяли участь дев’ять команд: ФК «Кошари», ФК «Новоукраїнка», С.В.К. (Яковлівка), ФК «Роздільна», ФК «Вікторія», ФК «Атлетик», ФК «Веселий Кут», «Ветерани», ФК «Кіровець».

Олімпійська система проведення Кубку (програв – вилетів) змусила всі команди віддавати всі сили для досягнення мети – перемоги! Святкова атмосфера із дотриманням усіх вимог карантинної безпеки, чудова сонячна погода, повна підготовленість стадіону «Спартак» (директор Ігор Піньковський) для проведення таких масштабних змагань, оперативне проведення (Максим Попов) і відповідальне ставлення керівників та інструкторів зі спорту дозволило провести змагання у світловий день.

Вболівальникам особливо сподобалась команда «Ветерани» (тренер Олександр Рашковський, начальник Василь Суліма), яка у боротьбі з молодіжними командами зуміла продемонструвати майстерність і волю до перемоги та ввійти у пів фінал, де поступилася чемпіону району – команді ФК «Вікторія».

У другому пів фіналі ФК «Атлетик» (керівник Олексій Царук) обіграла за пенальті самобутню команду ФК «Веселий Кут» (тренер Володимир Бондаренко). Фінал видався на славу. Старання ФК «Атлетик» та ФК «Вікторія» привели до післяматчевих пенальті, де точнішою виявилася ФК «Вікторія».

У підсумку – чемпіон Роздільнянського району – 2021, володар Суперкубку району завоював престижний Кубок президента Федерації футболу Роздільнянського району Олександра Попова. Переможний тандем тренера Олексія та капітана Віктора Ключникових, а також Геннадія Келлера та Наталії Бараненко і згуртованої команди СВК «Вікторія» дозволили зібрати у свою скарбничку все «золото» сезону. Честь вам і хвала!

Присутність на змаганнях голови Роздільнянської райдержадміністрації Сергія Приходька (він вручав Кубок переможцям) і прекрасні слова на адресу Олександра Попова, як колишнього його тренера протягом 10 років, сказані Сергієм Миколайовичем, багато важать. Багато зробив для проведення змагань Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, який також був присутній.

Президент ФФРР Олександр Попов подякував всім учасникам і від себе особисто нагородив, на його думку, найкращого гравця сезону – капітана СВК «Вікторія» Віктора Ключникова. Після нагородження всі учасники та вболівальники були запрошені на фуршет на честь Олександра Попова та закінчення футбольного сезону – 2021 у Роздільнянському районі.    Хочеться також подякувати всім, хто так чудово допоміг в організації та проведенні цього заходу, зорема: Максиму Попову, Анатолію Кулакову, Олександру Рутковському, Михайлу Сенетовичу, Андрію Железняку, Володимиру Тімотіну, Федору Антону, Альоні Череватій, Василисі Сікачиній, Олександру Філімоненку: інструкторам зі спорту: Максиму Подгородецькому, Олексію Царуку, Андрію Піркі, Владу Гузовському, Андрію Джупіну та Ксенії Щур.

Від автора. Є пропозиція громадам і старостам Роздільнянщини приєднатися до нової традиції – проведення змагань на честь прекрасних спортсменів, тренерів та меценатів за їх життя.

Про ставлення до колег. Командам, суддям та організаторам не можна допускати поспішних висновків та критиканства, спираючись лише на власну думку, яка завжди є суб’єктивною, без докладного аналізу та інформації з обох зацікавлених сторін. І дуже дивно, що третя сторона, не знаючи всіх обставин, легко приєднується і схвалює одну із сторін, що не завжди йде на користь усім.

         Володимир ЗІМІН,

 начальник відділу з організації та проведення спортмасових заходів Роздільнянського стадіону «Спартак»

Залиште свій коментар