Фотозвіт відкритої першості з дзюдо пам’яті героя-кіборга у Роздільній

27 січня у Роздільнянській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулася відкрита першість Одеської області з дзюдо пам’яті героя-кіборга, нашого земляка Сергія Іщенка.

Такі змагання у місті проводяться вже другий рік поспіль. Ініціатором виступає громадська організація “Громада Роздільнянщини” на чолі з В.М. Василенком. Цього року в їх організації та проведенні підтримали райдержадміністрація, міська рада, жителі та підприємці Роздільнянського району.

Учасники були з різних куточків Одещини. Зокрема, Роздільної, Лиманського, Ширяєвого, Любашівки, Великої Михайлівки та Окнів. Запрошувалося до участі більше юних спортсменів, та у зв’язку з погодними умовами не всі змогли прибути.

Сергій Іщенко загинув при обороні Донецького аеропорту. Відправився на війну, аби захищати територіальну цілісність України та усіх нас ціною життя…

Слово  до учасників змагань в ході заходу мовила мати героя – Віліна Петрівна. Разом з організаторами у цей день вона також відвідала міську школу-гімназію №1, де навчався Сергій, аби покласти квіти до меморіальної дошки, встановленої там на честь її сина.

Юні дзюдоїсти – юнаки та дівчата – змагалися мужньо та вправно у різних вікових категоріях, кожен хотів здобути перемогу та показати свої навички у боротьбі дзюдо. Перемогу здобули сильніші…

По завершенні змагань переможців та призерів змагань нагородили медалями та дипломами, кубками – команди, які зайняли перше, друге та третє місце. У командному заліку перемогла Роздільна!

 

 

Залиште свій коментар