ФОТО ДНЯ: СВЯТО УКРАЇНСЬКОЇ КНИГИ У РОЗДІЛЬНІЙ

Яскравим на емоції та враження видалося Свято української книги у Роздільній, яке відбулося сьогодні, 22 травня 2021 року, на площі біля Роздільнянської міської ради та в міському парку.

         Розпочалося дійство з Параду вишиванок, присвяченого до цьогорічного Дня вишиванки. Від  Роздільнянського Палацу культури через центр міста по вулиці Європейській хода рушила до пам’ятника Тарасу Шевченку. На Привокзальній площі зробили зупинку, аби вклонитися та покласти квіти до меморіалу Великому Кобзареві. Також тут  учасники виконали Державний Гімн України та продовжили свою ходу.

Парад вишиванок – 2021, Роздільна
З квітами – до Кобзаря
Державний Гімн України
Українська вишиванка – в усій красі
Під час вишиванкової ходи

Тим часом міський парк та площа біля міськради майоріла яскравими тематичними локаціями, приуроченими до Дня Європи в Україні. Та, головне, у цей час вже розмістилися з книжковою продукцією як з Одещини, так і з інших куточків України, книговидавці та відомі письменники. Всі вони завітали  до нашого міста  в рамках двадцять другої Всеукраїнської виставки-форум “Українська книга на Одещині”.

Тож, у цей день книжковий ярмарок був багатим на нові вітчизняні видання і видавничі проєкти. Відбулися  автограф-сесії від Ірен Роздобудько, Андрія Кокотюхи та інших відомих письменників сучасності.

Взяла участь у Святі книги  заступниця Міністра культури та інформаційної політики України Лариса Петасюк, відомі в Україні діячі видавничої справи, представники влади різних рівнів, творчі колективи Роздільнянщини,  працівники бібліотечної галузі нашого краю та багато інших колективів.

Книжковий ярмарок
Знайомство з традиціями для відвідувачів свята
Вітання від заступниці Міністра культури та інформаційної політики України Лариси Петасюк
Вітання від вельмишановних гостей
Вітання від вельмишановних гостей
Вітання від вельмишановних гостей
Бібліотекам Роздільнянщини подарували нові книжки
Книжкові подарунки для бібліотек нашого краю
Книжковий ярмарок
Книжковий ярмарок відбувся за участі відомих письменників
Під час час огляду тематичних локацій в міському парку
Під час автограф-сесії
Автограф-сесія від Ірен Роздобудько
Музичні вітання з нагоди свята
Творчі номери
Українська вишиванка єднає
Бібліотекарі Роздільнянщини та почесні гості під час тематичної відеоконференції з нагоди Свята Української Книги в рамках двадцять другої Всеукраїнської виставки-форум “Українська книга на Одещині”
Під час візиту заступниці Міністра культури та інформаційної політики України Лариси Петасюк у Роздільнянську публічну бібліотеку
Спортивні миттєвості свята
Міський парк, 22 травня 2021 року
Різномаїття культур європейських країн було представлено у Роздільній з нагоди Дня Європи в Україні
Книга – джерело мудрості та знань від покоління до покоління

         Детальніше про цей святковий захід дізнавайтеся на сторінках друкованої версії газети «Вперед», яка виходить щоп’ятниці.

        

 

Залиште свій коментар