ФОП «Завірюха» пропонує якісні металопластикові вироби

Понад десять років ФОП «Завірюха» реалізовує якісну енергоефективну продукцію від офіційних дилерів заводів «Steko» («Стеко») з м. Дніпропетровськ та «ViGrand» («Вігранд») з м. Миколаїв. Обидва підприємства мають сучасне обладнання та європейський рівень якості металопластикових виробів. Профільні системи компаній «Steko» та «ViGrand» виготовляються з високоякісної української та європейської сировини, вони є екологічно безпечними та довговічними, не жовтіють та не тріскаються з часом. Також ФОП «Завірюха» реалізовує алюмінієві жалюзі та рулонні штори від заводу «Інтер’єр плюс» м. Одеса.

Ми пропонуємо кожному нашому клієнту оптимальну конфігурацію віконних, дверних та балконних конструкцій, відповідно до його побажань та вимог до конкретних приміщень, а також послугу з їх встановлення.

Замовлення наших клієнтів виконуються у максимально стислий строк. Завод­виробник видає гарантію терміном до 5 років.

Для того, щоб зробити нашу продукцію більш доступною, а ваше життя – більш комфортним, ми співпрацюємо із банками, де ви зможете швидко оформити кредит на необхідний товар. Також можливе кредитування за державною програмою «Теплий дім», якою вже скористалися та залишилися задоволеними чимало наших клієнтів.

Якщо ви бажаєте попередньо розрахувати вартість вашого замовлення, не виходячи з дому, телефонуйте: 099­330­49­31, 097­099­43­60, наш спеціаліст відповість на всі питання, що вас хвилюють.

Чекаємо на вас за адресою: м. Роздільна, вул. Муніципальна, 19 (ліворуч від входу в «Ощадбанк»).

 

 

Залиште свій коментар