ФК «Роздільна» – переможець Кубку Роздільнянського району з футболу

30 жовтня на Роздільнянському стадіоні «Спартак» у фінальному матчі Кубку Роздільнянського району з футболу зустрілись непримиренні суперники: ФК «Роздільна» та СВК «Вікторія» (с. Яковлівка). Багато вболівальників з Роздільної та району побачили дуже напружену боротьбу на кожному метрі футбольного поля.

Досвідчені гравці СВК «Вікторія» зуміли завершити свої атаки двома голами. Але роздільнянці здаватись не збирались і, перехопивши ініціативу, зуміли зрівняти рахунок. У підсумку в основний час – нічия з рахунком 2:2. Додаткові два тайми по 15 хвилин закінчились без голів. Нарешті настала черга, згідно з регламентом, пробиття пенальті. Обидві команди били пенальті чудово, але голкіпер ФК «Роздільна» Максим Подгородецький парирував один м’яч, що принесло перемогу Роздільній, яку констатувала бригада арбітрів: головний суддя Олександр Фісун, бокові – Максим Попов і Анатолій Кулаков.

Велика праця та відповідальне ставлення тренера Віктора Щура, інструктора-організатора Максима Подгородецького, досвідченого капітана команди Андрія Войникова, за підтримки Роздільнянського міського голови Валерія Шовкалюка, принесла команді цю перемогу. Нагородження переможця – ФК «Роздільна» і фіналіста – СВК «Вікторія» (тренер команди Олексій Ключников) проводили Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк і Степанівський сільський голова Наталія Бараненко.

Команда ФК «Роздільна» вдячна директору Роздільнянського стадіону «Спартак» Ігорю Піньковському та підприємцю Володимиру Тімотіну за забезпечення участі команди у фіналі, а також вірним вболівальникам за їх підтримку.