Фітнес-тренер з Одеси виявився драг-дилером екстазі з Європи

Оперативні співробітники Одеського прикордонного загону спільно з іншими правоохоронцями викрили одесита, який налагодив канал контрабанди екстазі з країн Євросоюзу.

Чоловік, 1985 року народження, усвідомлюючи всі ризики свого «бізнесу», дотримувався чітких заходів конспірації. Зловмисник замовляв психотропні речовини з Німеччини через мережу Інтернет. Щоб уникнути кримінального переслідування правоохоронців, він під виглядом закордонних посилок «техніки з Європи», переміщував таблетки MDMA/ Ecstasy.

«Товар» приховували в компʼютерній техніці. Посилки з психотропними таблетками потрапляли до Одеси через мережу логістичної компанії. Наркодилер, працюючи фітнес-тренером у спортклубі, збував екстазі виключно вузькому колу знайомих, які були його постійними клієнтами.

Прикордонники затримали злочинця на гарячому під час отримання чергового поштового відправлення з «товаром». Загалом правоохоронці виявили у посилці 500 пігулок екстазі.

Наразі дилера затримано в порядку ст. 208 КПК України, йому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 305 та ч.2 ст. 307 КК України.

Спецоперацію по викриттю каналу контрабанди психотропів проводили прикордонники Одеського загону спільно зі співробітниками регіонального центру оперативного документування та головного управління «Д» СБУ, управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Львівської митниці, головного слідчого управління СБУ та за процесуального керівництва Офісу Генеральної прокурори України.

Джерело: Державна прикордонна служба України

Залиште свій коментар