Фінальні змагання спортивних ігор Одеської області серед міських ОТГ з міні-футболу

На футбольному майданчику стадіону «Дністер» в Овідіополі відбулися фінальні змагання обласних спортивних ігор «Рухайся до Перемоги» на підтримку Збройних сил України з міні-футболу серед міських, селищних громад Одеської області.
Шість кращих команд-переможців зональних змагань були розподілені на дві групи по 3 команди, де в одне коло грали кожний з кожним, а потім були проведені стикові ігри за 5-6, 3-4 та 1-2 місця.
Усі ігри проходили у дуже цікавій, запеклій та майже рівній боротьбі.
У фінальній грі за 1-2 місце, більш вдалими виявилися футзалісти Овідіопольської громади, які здобули перемогу по пенальті над командою Роздільнянської громади з рахунком 4:3.
Всі команди та гравці фінальних змагань були нагороджені кубками та грамотами, а гравці-призери змагань ще отримали медалі.
Від асоціації міні-футболу Одеської області, організаторами змагань були визначені призами кращі гравці в командах: Танасійчук Іван (Миколаївська ОТГ), Ігнатьєв Ярослав (Кілійська ОТГ), Манохін Олександр (Окнянська ОТГ), Жечєв Сергій (Арцизська ОТГ), Подгородецький Максим (Роздільнянська ОТГ) та представник Овідіопольської ОТГ Нестеренко Максим – кращий гравець Спортивних ігор Одещини.
Почесні відзнаки Оргкомітету змагань отримали організатори фіналу – Ткаченко Олександр та Рябоконь Олена, арбітри змагань – Шагамага Олександр, Некіпелов Олександр та Циганков Сергій.
Відзнаку асоціації міні-футболу Одеської області отримала і начальник управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації Кольчак Валентина Андріївна за багаторічну підтримку міні-футболу в Одеській області.
Територіальна організація ВФСТ «Колос» висловлює подяку усім причетним за сприяння в підготовці і проведенні зональних та фінальних змагань на високому рівні, особлива подяка Копяку Володимиру Івановичу – голові асоціації сільського футболу Одеської області.
Дякуємо всім хто брав участь та за яскраві, захоплюючі ігри.
Бажаємо нових перемог!
Дякуємо ЗСУ за можливість займатись спортом та проводити змагання!
Повідомила Татьяна Федоренкова на своїй сторінці у Фейсбук

Залиште свій коментар