ДЮФК “Вікторія” м. Роздiльна (U-9) – золотий призер Всеукраїнського турніру з футболу

Золоті медалі та титул чемпіонів турніру отримала команда ДЮФК “Вікторія” м. Роздiльна

З 23 по 25 червня дитяча команда “Вікторія”(U-9) взяла участь у Всеукраїнському турнірі з футболу, що проходив у Буковелі. Учасниками змагань стали 16 команд з усієї України. Одещину представляла лише команда роздільнянських спортсменів.

Три запеклих та виснажених дні футбольних баталій наші хлопці пройшли з неймовірною впевненістю та виграли 8 з 8 матчів із загальним рахунком 32 забитих та 2 пропущених м’ячі, що дало змогу отримати заслужені золоті медалі та титул чемпіонів турніру.

Сьогодні, 26 червня, юні призери з трофеями приїхали додому. Як і зазвичай, з вокзального гучномовця лунали щирі слова вітання з перемогою. Зустріти та привітати спортсменів завітав Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, його заступник Сергій Крилов та депутат міської ради Наталія Буковська. Валерій Олександрович, на знак подяки, вручив дітям солодкий пакунок. Задоволені та усміхнені діти, їх тренер, батьки та представники влади зробили спільне фото на згадку.

Дякую з величезною повагою нашим батькам за моральну та фінансову підтримку наших дітей. Окрема подяка Володимиру Тімотіну та Ганні Міхур за фінансову підтримку і неодноразову допомогу нашим діткам! Велика шана і низький уклін нашим воїнам ЗСУ за спокій та чисте небо. Слава Україні!! Слава ЗСУ, – написав на своїй сторінці у ФБ головний тренер команди ДЮФК “Вікторія” м. Роздiльна Олександр Гаврилюк.

 

Залиште свій коментар