Дякуємо за допомогу малозабезпеченим сім’ям

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роздільнянської міської ради висловлює щиру подяку Ользі Печужевій (Благодійний фонд «Люди – Ікс») за чергову благодійну допомогу малозабезпеченим сім’ям, завдяки якій ми зможемо надати допомогу родинам, що опинилися в складних життєвих обставинах, зокрема одягом, іграшками, взуттям та іншими речами. За підтримки депутата Одеської обласної ради Андрія Бабенка, завдяки якому 19 жовтня було надано транспорт для доставки благодійної гуманітарної допомоги з м. Одеса до Територіального центру.

Від імені колективу та всіх підопічних, які обслуговуються у нашому Терцентрі, директор установи Михайло Колопенюк висловив слова вдячності всім причетним до надання благодійної допомоги, а саме: Ользі Печужевій (Благодійний фонд «Люди – Ікс»), депутату облради Андрію Бабенку, заступнику голови районної ради Альоні Александровій, заступнику голови міської ради Денису Петрову, які допомогли доставити подарунки до установи.

Шановні благодійники, щиро дякуємо за вашу непросту неоціненну роботу, за милосердя та чуйне ставлення до людей, яким допомагаєте людям у складний для них час.

З повагою – колектив КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роздільнянської міської ради»

Залиште свій коментар