Двоє поліцейських з Роздільнянщини врятували будинок місцевої жительки, який ледь не згорів

Поряд з оселею жінки, коли її не було вдома, загорілася суха трава. Через сильний вітер вогонь дуже швидко поширювався, перекинувся на покинуту споруду. На щастя, його виявили правоохоронці і хутко загасили.  

двоє поліцейських з роздільнянщини врятували будинок місцевої жительки, який ледь не згорів

Подія сталася в одному із сіл Степанівської громади. Патрулюючи територію обслуговування у складі екіпажу сектору реагування патрульної поліції, двоє старших лейтенантів поліції Станіслав Долгій та Дмитро Дашко помітили на одній із вулиць населеного пункту поряд із приватним будинком дим та розгублених людей, і відразу зрозуміли, що їм потрібна допомога.

«Побігши до громадян, ми з’ясували, що загорілася суха трава, вогонь швидко поширювався до будинку їхньої сусідки, якої не було вдома. Ми викликали співробітників ДСНС, взяли у сусідів відра і почали заливати водою полум’я, яке вітер розганяв довкола і перекинув на покинуту споруду. На щастя, пожежу нам вдалося ліквідувати до приїзду вогнеборців», – розповіли поліцейські.

Станіслав Долгій та Дмитро Дашко працюють у поліції понад вісім років. Громада знає їх як  правоохоронців, які завжди готові прийти на допомогу людям. Девіз поліцейських – служити, захищати, професійно виконувати свої службові обов’язки.

«Велика вдячність та глибока повага вам за мужність та героїзм, ви – гордість поліції», – висловили правоохоронцям вдячність місцеві жителі.

Поліцейські зауважують: добре, що в цій ситуації обійшлося без постраждалих та значних матеріальних втрат, і закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті й природному середовищі, не спалювати суху траву та інші рослинні залишки, не покидати непогашені сірники, недопалки, багаття. Це найпростіші заходи недопущення пожеж. Також зауважимо, що одним із важливих заходів для підвищення безпеки людей та охорони майна у разі виникнення пожеж є облаштування помешкань та об’єктів засобами пожежної сигналізації та автоматичного пожежогасіння з метою реагування та повідомлення працівників відповідних служб для своєчасної локалізації та гасіння пожеж на початковому етапі й мінімізації їх наслідків.

Відділ комунікації поліції Одещини

Залиште свій коментар